Unai Emery: "Mustafi ve Elneny, başka bir takıma gitmeli"

Arsenal Menajeri Unai Emery, Shkodran Mustafi ve Muhammed Elneny'nin kendileri adına ayrılmalarının daha iyi olacağını açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Unai Emery: 'Mustafi ve Elneny, başka bir takıma gitmeli'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ağustos 2019 02:13
Arsenal Menajeri Unai Emery, basın toplantısında Shkodran Mustafi ve Muhammed Elneny'nin ayrılmalarının kendileri adına daha iyi olacağını açıkladı.

İspanyol menajer, "Bazı oyuncularımız, kadrodaki durumlarını biliyor. Örnek vermek gerekirse, Elneny ve Mustafi kadrodaki durumlarını biliyor. Tüm oyuncularımın mutlu olmasını isterim ama onlara dürüst davranırım." dedi.

"BAŞKA BİR TAKIMA GİDERSELER..."

Oyuncularının transfer durumlarıyla ilgili de konuşan Emery, "Geçen sezon Mustafi ve Elneny, fazla oynama fırsatı bulamadılar ve mutsuz oldular. Onlarla birçok konuşma yaptım. Ayrılmalarının onlar için daha iyi olacağını düşünüyorum. Başka bir takıma giderseler, daha fazla oynama fırsatı bulabilirler ve kariyerlerine mutlulukla devam edebilirler." ifadelerini kullandı.

"KALIRSALAR AZ ŞANSLARI OLACAK"

İki oyuncunun da yetenekli olduğunu söyleyen Emery, "Gerçekten çok büyük oyuncular ancak kapasitelerini göstermek için burada daha az şansları olacak. Burada kalacaklarsa, kendilerine gelen şansla mutlu olmaları gerekiyor. Onlar için en iyisini diliyorum." sözleriyle konuşmasını noktaladı.Tümü
TÜMÜ