Uluç'tan Hamzaoğlu'na şok sözler!

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nu adeta yerden yere vurdu.

Haber; Sabah
Uluç'tan Hamzaoğlu'na şok sözler!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ağustos 2015 11:19
Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nu adeta yerden yere vurdu.

Hamzaoğlu'nu "tesadüflerin hocası" olaran nitelendiren Uluç, Galatasaray'ın elde ettiği başarıları tesadüfen elde ettiğini iddia etti.

İşte Uluç'un o yazısından dikkat çeken pasaj:

"Beşiktaş, Bursa, Galatasaray'ı beşlerlerdi.. Öylesine atamadılar.. 1-0 biten maçların hepsini izleyelim.. Rakibin kaçırdığı akıllara seza gollere bakalım, gerçeği görürsünüz.. Ama dedim ya.. Rakipler "Boşuna uğraşma Hamza Hoca, biz şampiyon olmayacağız" diye bas bas bağırdığından Galatasaray "Mecburen" Şampiyon oldu.

"Sonra Bursa'yla Süper Kupa maçında Hamza gene nasıl, maçı izleme ve analiz özürlüsü olduğunu arka arkaya yaptığı üç değişikliğin üçü ile de ispatladı. O değişiklikleri rakip Hoca Ertuğrul Sağlam yaptırsa, adam utanır "Bu kadarı da ayıp olur" derdi. Hamza Galatasaray'ı yıkmak, gene avcuna bırakılan kupayı geri vermek için son ana dek çırpındı ama, bir yanda bu yıl onu hiç yalnız bırakmayan talihi, öte yanda çok eksik Bursa'nın beceriksizlikleri ile o maçı da, beğenemediği Yasin'in golü ile 1-0 kazandı.

Bursa maçındaki o üç değişiklik ayrı yazı konusu olur. Gerekirse yazarız da.. "Mütevazi olunca bazıları 'Tesadüf"müş gibi algılıyorlar" sözünü de adama yediririz. Merak etmesin, "Tesadüflerin hocası!..""
Tümü
TÜMÜ