Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Ujiri: "Kawhi olmadan da iyi olacağız"

Toronto Raptors basketbol operasyonları başkanı Masai Ujiri, Kawhi Leonard olmadan da Toronto'da her şeyin "iyi olacağını" söyledi.

Haber; Sporx.com
Toronto Raptors basketbol operasyonları başkanı Masai Ujiri, Kawhi Leonard olmadan da Toronto'da her şeyin "iyi olacağını" söyledi.

Masai, Kawhi'ın LA Clippers'a katılmasıyla sonuçlanan bu dönemin, "farklı türde bir serbest oyuncu dönemi" olduğunu da ekledi:

"Dürüst olmak gerekirse, önümüze bakıyoruz. NBA böyle bir şey ve işler böyle yürüyor. Her zaman söylerim, çıkıp ağlayacak zamanımız yok. Masanın altına saklanıp ağlayamazsınız. Açıkçası, hiç uykularım kaçmadı. Hayal kırıklığına uğramadım. Sıradaki şeye bakıyorum. Raptors hayranlarına ve herkese söylüyorum, ne bir günlük, ne de bir saniyelik uykunuzu kaçırın. İyi olacağız. Gayet iyi olacağız."

"Burada neyle uğraştığımızı biliyorum ve sürecin gidişatını takdir ediyorum. Serbest oyuncu dönemini biliyorum, işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum. Bu benim ilk yolculuğum değil. İşlerin inişli çıkışlı olacağını biliyorsunuz. Bu farklı bir serbest oyuncu dönemiydi. Yüksek riskliydi ve biz de bunu anladık."

Kawhi, geçtiğimiz yaz geldiği Raptors'da tek sezon kalmış ve kaldığı tek sezonda da NBA şampiyonluğu ve Finaller MVP'si ödülü kazanmıştı.