Twitch'ten kalıcı olarak yasaklanan Levo isyan etti!

Geçtiğimiz hafta Twitch platformundan kalıcı olarak yasaklanan Levent "Levo" Balım, sosyal medya üzerinden isyan etti.

Twitch Türkiye'nin en çok izlenen yayıncıları arasında yer alan Levent "Levo" Balım, bir hafta önce sebebini bilmeksizin platformdan kalıcı olarak yasaklandığını açıklamıştı. Konuyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan Levo, Twitch'in kendisini süresiz yasaklandığını ve sebebini açıklamadığını belirtmişti.

Yasaklanmasının üzerinden 1 hafta geçmesinin ardından ünlü isim, sosyal medya üzerinden isyan etti. Psikolojik sınırını doldurduğunu söyleyen Levo, yardım alacak kimseyi bulamadığını belirtti. 

İşte Levo'nun isyanı:

"Evet psikolojik sınırı doldurmuş bulunuyorum. Tam olarak 7 gün 24 saattir Twitch kanalımla ilgili yardımcı olabilecek ve muhattap alabileceğim hiç kimseyi bulamıyorum ve hiçbir cevap alamıyorum. Tek tek soran yayıncı arkadaşlarım dışında burdan genel bir çağrıda bulunuyorum. SOS!"

Twitch'in önde gelen isimleri destek çıktı!

Sosyal medya üzerinden Twitch'in önde gelen isimlerinden yardım isteyen Levo'nun çağrsına birçok yayıncıdan yanıt gecikmedi. Jahrein, PintiPanda, wtcn ve Mithrain başta olmak üzere birçok yayıncı Twitch'in destek hesabına şu tweet'i attı: "Diğer adıyla Levo, 7 gün önce kendisine bilgi verilmeksizin yasaklandı. Levo, Twitch Türkiye'nin önemli isimlerinden. Sizden bu kararınızı yeniden göstermenizi istiyoruz, teşekkürler."

Twitch tarafından henüz bir açıklama gelmezken ünlü ismin ilerleyen günlerde ne yapacağı ise şu anlık merak konusu.

Sporx Anasayfasına Dön