Twitch Rivals: Taktik Savaşları turnuvasında Türk rüzgarı!

Twitch ve Riot Games iş birliğiyle düzenlenen ilk resmi Taktik Savaşları'nda ilk gün geride kaldı. Temsilcilerimiz Uthenera ve wtcn adeta rüzgar oldu esti. Turnuvadaki diğer temsilcimiz Thaldrin ise etkili oynasa da ilk günü üst sıralarda tamamlayamadı.

Dünyanın önde gelen 64 Twitch yayıncısının mücadele ettiği Twitch Rivals: Taktik Savaşları turnuvasında ilk gün sona erdi. Ülkemizi turnuvada temsil eden Uthenera, wtcn ve Thaldrin bayrakları astırdı.

Turnuvanın ilk gününde her oyuncu toplam 5 karşılaşmaya çıktı. Daha önce Auto Chess ve şimdilerde Taktik Savaşları'nda başarılı oyunuyla dikkat çeken Uthenera, bir başka turnuvada da adından söz ettirdi. Çıktığı 5 karşılaşmada 3 kez birincilik, 2 kez ikincilik ve 1 kez dördüncülük elde etti ve A grubunu birinci sırada tamamlayarak toplamda 2.200$'ın sahibi oldu.

Turnuvada ülkemiz adına öne çıkan bir diğer oyuncu wtcn oldu. 5 karşılaşmada 1 kez birincilik 2 kez ikincilik 1 kez üçüncülük ve 1 kez beşincilik elde eden Ferit, A grubunu 6. sırada tamamladı ve 1.925$'ın sahibi oldu.

Turnuvadaki bir diğer temsilcimiz Thaldrin ise zorladı ancak başaramadı. 2 kez ikincilik 1 kez dördüncülük, 1 kez altıncılık ve 1 kez sekincilik elde eden Berke, A grubunu 15. sırada tamamladı ve 1.500$'ın sahibi oldu.

Alınan bu sonuçlarla birlikte Uthenera ve wtcn turnuvanın ikinci gününde de mücadele etmeye hak kazanırken, Thaldrin turnuvaya veda etti.Turnuvada heyecan 18 Temmuz'da oynanacak karşılaşmarla birlikte sona erecek. TSİ 19:00'da başlayacak karşılaşmaları Uthenera ve wtcn'in Twitch kanallarından canlı olarak takip edebilirsiniz.

İşte temsilcilerimizin rakipleri:
Sporx Anasayfasına Dön