Galatasaray - Beşiktaş

BeIN Sports 1 (Canlı) 08 Mayıs Cumartesi 20:30

Ankaragücü - Fenerbahçe

BeIN Sports 3 (Canlı) 08 Mayıs Cumartesi 20:30

  •  
  •  
  • 07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
  • 07:00
    TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
  • 08:40
    TRT Spor Süper Lig (Goller) (Futbol)
  • 09:00
    BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
  • Canlı 10:05
    BeIN Sports 4 Newcastle Jets - Sydney FC (Futbol)
  • 11:00
    BeIN Haber beIN Euroleague (Basketbol)
  • 11:00
    BeIN Sports 1 beIN Manşet (Futbol)
  • 11:30
    Tivibu Spor Atan Alır (Basketbol)
  • 12:00
    TRT Spor Avrupa Stüdyosu (Futbol)
  • 12:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
  • Canlı 12:00
    BeIN MAX1 A. Barty - A. Sabalenka (WTA Madrid-Final)) (Tenis)
  • Canlı 12:10
    BeIN Sports 4 WS Wanderers - Western United (Futbol)
  • 13:00
    S Sport Premier Show (Futbol)
  • 13:00
    TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
  • 13:00
    BeIN Haber Öğle Haberleri (Diğer)
  • Canlı 13:00
    S Sport 2 3. Antrenman Turları (Formula 1 - İspanya GP) (Motor Sporları)
  • 14:00
    TRT Spor Derbi Özel (Futbol)
  • Canlı 14:00
    BeIN Sports 3 Nantes - Bordeaux (Futbol)
  • Canlı 14:00
    S Sport 2 Greuther Fürth - Karlsruhe (Futbol)
  • Canlı 14:00
    TRT Spor 2 Düzce Bld. - Merkezefendi Bld. (Basketbol)
  • 14:00
    A Spor Derbi Günü (Futbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV İstanbul Basket - Akhisar Bel (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Samsunspor - Manisa BB (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Mamak Bld. - Yalovaspor (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Gemlik Basket - İTÜ (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Final Spor - Konyaspor (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Anadolu Basket - Kocaeli Basket (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Balıkesir BB - Bornova Bld. (Basketbol)
  • 14:15
    NTV Dünyanın Sporu (Diğer)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 4 Derby County - Sheffield W. (Futbol)
  • Canlı 14:30
    S Sport Leeds United - Tottenham (Futbol)
  • 14:30
    Tivibu Spor Hafta Sonu Spor (Diğer)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 2 Cardiff City - Rotherham (Futbol)
  • Canlı 14:50
    Eurosport 1. Etap (İtalya Bisiklet Turu) (Diğer)
  • Canlı 15:00
    Smartspor Alaves - Levante (Futbol)
  • 16:00
    TRT Spor Spor Bülteni (Diğer)
  • Canlı 16:00
    S Sport Plus Sıralama Turları (Formula 1 - İspanya GP) (Motor Sporları)
  • Canlı 16:00
    BeIN MAX1 Udinese - Bologna (Futbol)
  • Canlı 16:00
    Tivibu Spor Fenerbahçe - Galatasaray (Basketbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 3 Spezia - Napoli (Futbol)
  • Canlı 16:30
    Eurosport 2 Monaco (Formula E) (Motor Sporları)
  • Canlı 16:30
    A Spor Wolfsburg - Union Berlin (Futbol)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 B. Dortmund - Leipzig (Futbol)
  • Canlı 17:00
    Eurosport 2 Monaco 2. Yayın (Formula E) (Motor Sporları)
  • Canlı 17:00
    S Sport Plus Yarı Final 1. Maç (ATP Madrid) (Tenis)
  • 17:00
    TRT Spor Aktüel Futbol (Futbol)
  • Canlı 17:00
    S Sport Sheffield Utd. - Crystal Palace (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN MAX2 Crawley - Bolton (Futbol)
  • Canlı 17:15
    Smartspor Barcelona - Atletico Madrid (Futbol)
  • Canlı 18:00
    BeIN Sports 4 Lyon - Lorient (Futbol)
  • Canlı 18:00
    Eurosport 2 Play Off (Körling Dünya Kadınlar Şampiyonası) (Diğer)
  • Canlı 18:15
    beIN Connect Aix - Toulouse (Diğer)
  • 18:30
    S Sport Plus Bundesliga Show (Futbol)
  • 18:30
    A Spor Derbiye Doğru (Futbol)
  • Canlı 18:30
    Eurosport 4. Etap (Algarve Bisiklet Turu) (Diğer)
  • 19:00
    BeIN Haber Dünyadan Haberler (Diğer)
  • 19:00
    BeIN Haber Süper Lig Özel Maç Önü (Futbol)
  • 19:00
    TRT Spor Stadyum (Futbol)
  • Canlı 19:00
    beIN Connect Inter - Sampdoria (Futbol)
  • 19:30
    A Spor Takım Oyunu (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Bayern Münih - Monchengladbach (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Smartspor Cadiz - Huesca (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport Manchester City - Chelsea (Futbol)
  • 20:00
    NTV 90+ Akşam (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Kayserispor - Gaziantep FK (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Süper Lig Özel (Konferans Yayın) (Futbol)
  • 20:30
    Tivibu Spor Maç Anı (Futbol)
  • 20:30
    A Spor Skorbord (Futbol)
  • 20:30
    TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Trabzonspor - Antalyaspor (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN MAX1 Sivasspor - M. Başakşehir (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 1 Galatasaray - Beşiktaş (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Hatayspor - Denizlispor (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Göztepe - Konyaspor (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Fatih Karagümrük - Gençlerbirliği (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 2 Ç. Rizespor - Y. Malatyaspor (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN MAX1 BB Erzurumspor - Kasımpaşa (Futbol)
  • Canlı 20:30
    BeIN Sports 3 Ankaragücü - Fenerbahçe (Futbol)
  • 21:30
    S Sport Premier Show (Futbol)
  • Canlı 21:45
    beIN Connect Fiorentina - Lazio (Futbol)
  • Canlı 21:45
    Tivibu Spor 2 Anderlecht - Antwerp (Futbol)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Athletic Bilbao - Osasuna (Futbol)
  • Canlı 22:00
    Eurosport 2 3. Gün (Wells Fargo Golf Şampiyonası) (Diğer)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus Yarı Final 2. Maç (ATP Madrid) (Tenis)
  • Canlı 22:15
    S Sport Liverpool - Southampton (Futbol)
  • 22:15
    TRT Spor Stadyum Gece (Futbol)
  • 22:20
    NTV 90+ (Futbol)
  • 22:30
    A Spor Takım Oyunu Gece (Futbol)
  • 22:30
    Tivibu Spor Orta Nokta (Futbol)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
  • 23:30
    BeIN Sports 1 Gamer (Diğer)
  • Canlı 00:00
    Eurosport Yarı Final (Körling Dünya Kadınlar Şampiyonası) (Diğer)
  • 00:45
    TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
  • 01:00
    A Spor Son Sayfa Gece (Futbol)
  • Canlı 02:00
    S Sport Indiana Pacers - Washington Wizards (Basketbol)
  • Canlı 03:00
    S Sport Plus A .Ribas - A. Hill (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 03:30
    S Sport Plus D. Ferreira - G. Gillespie (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 04:00
    S Sport Plus M. Greene - M. Lima (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 04:30
    S Sport Plus N. Magny - G. Neal (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 05:00
    S Sport Plus D.Cerrone - A. Morono (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 05:00
    NBA TV Utah Jazz- Houston Rockets (Basketbol)
  • Canlı 05:00
    S Sport Denver Nuggets - Brooklyn Nets (Basketbol)
  • Canlı 05:30
    S Sport Plus M. Rodriguez - M. Waterson (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ