Lens - Lille

BeIN Sports 3 (Canlı) 07 Mayıs Cuma 22:00

  •  
  • 07:00
    TRT Spor İlk Baskı (Diğer)
  • 07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
  • 09:15
    TRT Spor İngiltere Premier Lig Özetler (Futbol)
  • 09:45
    TRT Spor Almanya Bundesliga Goller (Futbol)
  • 10:00
    TRT Spor Spor Bülteni (Diğer)
  • 11:00
    Tivibu Spor Spor Gazetesi (Diğer)
  • 11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Diğer)
  • 11:00
    A Spor Avrupa'dan Futbol (Futbol)
  • 12:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
  • Canlı 12:30
    BeIN Sports 4 Adelaide Utd. - Wellington (Futbol)
  • Canlı 12:45
    TJK TV Bursa (At Yarışı)
  • 13:00
    S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
  • 13:45
    BeIN Sports 1 Süper Lig Haftanın Golleri (Futbol)
  • 14:00
    TRT Spor Spor Stüdyosu (Diğer)
  • 15:00
    A Spor Spor Gündemi (Diğer)
  • Canlı 15:30
    TJK TV Chester (At Yarışı)
  • Canlı 16:00
    Tivibu Spor 3 Gaziantep Basket - Bahçeşehir Klj (Basketbol)
  • Canlı 16:00
    TRT Spor Boluspor - Eskişehirspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    TJK TV İstanbul (At Yarışı)
  • 16:45
    BeIN Sports 1 TFF 1. Lig Haftanın Golleri (Futbol)
  • Canlı 18:00
    Tivibu Spor 2 Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (Basketbol)
  • 18:00
    TRT Spor Spor Merkezi (Diğer)
  • 18:00
    BeIN Sports 1 Süper Lig Maç Özetleri (Futbol)
  • Canlı 19:00
    Tivibu Spor Zaragoza - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
  • 19:00
    BeIN Sports 1 UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (Futbol)
  • 19:15
    BeIN Sports 1 UEFA Avrupa Ligi Maç Özetleri (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Holstein Kiel - St. Pauli (Futbol)
  • 19:45
    TJK TV Belmont Park (At Yarışı)
  • 20:00
    S Sport Çift Forvet (Futbol)
  • 20:00
    TRT Spor Spor Akşamı (Diğer)
  • 20:30
    TRT Spor Akhisarspor - Ümraniyespor (Futbol)
  • 20:30
    BeIN Sports 1 Süper Lig Özel (Futbol)
  • 21:00
    A Spor Artı Futbol (Futbol)
  • Canlı 21:00
    BeIN Sports 4 Limoges - PSG (Fransa Hentbol Ligi) (Diğer)
  • Canlı 21:00
    Tivibu Spor 2 Sparta Rotterdam - Vitesse (Futbol)
  • Canlı 21:30
    Tivibu Spor SP Burgos - Strasbourg (Basketbol)
  • Canlı 21:30
    S Sport 2 Stuttgart - Augsburg (Futbol)
  • Canlı 21:45
    Tivibu Spor 3 Genk - Club Brugge (Futbol)
  • 22:00
    BeIN Haber Gün Sonu (Diğer)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus M. Berrettini - C.Garin (ATP Madrid) (Tenis)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Real Sociedad - Elche (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Lens - Lille (Futbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Leicester City - Newcastle (Futbol)
  • 22:30
    TRT Spor Stadyum (Futbol)
  • 23:00
    BeIN Sports 1 beUnited Servet Yardımcı (Futbol)
  • 23:00
    BeIN Sports 1 BeUnited (Futbol)
  • 23:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • 23:30
    TV100 Var Odası (Futbol)
  • Canlı 02:00
    S Sport Philadelphia 76ers - NO Pelicans NBA (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ