• 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 06:20
    TRT 1 İncir Ağacı (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Ver Elini Aşk (Diğer)
  • 07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 07:30
    teve2 İkizler Memo - Can (Diğer)
  • 08:00
    Star Tv Afacan Beşler (Diğer)
  • 08:00
    ATV Emojİ Filmi (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    FOX Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    Beyaz Tv Yok Artık (Diğer)
  • 09:45
    TV8 Bir Bilen Bir Pişiren (Diğer)
  • 09:45
    360 Beslenme Saati (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Pazar (Diğer)
  • 09:45
    ATV Babam (Diğer)
  • 10:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Kaçak Gelinler (Diğer)
  • 10:00
    Beyaz Tv Nedir Bu? (Diğer)
  • 10:00
    TRT 1 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 10:00
    360 Baban Kim (Diğer)
  • 10:30
    Beyaz Tv Şöhretler Sahada (Diğer)
  • 10:30
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Erhan Nacar'la Şimdi (Diğer)
  • 11:15
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 11:45
    360 Seksenler (Diğer)
  • 12:00
    teve2 Evim Şahane (Diğer)
  • 12:20
    ATV Emojİ Filmi (Diğer)
  • 13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Gırgıriye'de Şenlik Var (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Uzat Elini (Diğer)
  • 13:00
    Star Tv Afacan Beşler 2 (Diğer)
  • 13:15
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • 13:20
    Show Tv Tatlı Dillim (Diğer)
  • 13:30
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 13:45
    TRT 1 Yeni Hayat (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Belma Belen'le Geziyoruz (Diğer)
  • 14:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 14:05
    ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
  • 14:45
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 14:45
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 15:00
    Kanal D Çatı Katı Aşk (Diğer)
  • 15:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 15:30
    Beyaz Tv Gürkan Şef ile Mangal Keyfi (Diğer)
  • 15:45
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 16:15
    FOX Bay Yanlış (Diğer)
  • 16:30
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 16:30
    Beyaz Tv Ölümcül Takip (Diğer)
  • 17:00
    Star Tv Boşver Arkadaş (Diğer)
  • 18:00
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • 18:15
    TV8 MasterChef Türkiye (Kolaj) (Diğer)
  • 18:40
    ATV Atv Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 3 SPAL - Fiorentina (Futbol)
  • 19:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çarkıfelek (Bayram Özel) (Diğer)
  • 20:00
    ATV Şans Kapıyı Çalınca (Kolaj) (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Kral Şakir: Oyun Zamanı (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Büyük Baskın (Diğer)
  • 20:00
    FOX Hayat Bayram Olsa (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Salak Milyoner (Diğer)
  • 20:45
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:15
    TV8 Recep İvedik 5 (Diğer)
  • 21:45
    Show Tv Neşeli Günler (Diğer)
  • Canlı 21:45
    BeIN MAX1 Sassuolo - Udinese (Futbol)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 4 Lecce - Parma (Futbol)
  • Canlı 21:45
    BeIN MAX2 Bologna - Torino (Futbol)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 3 Genoa - Hellas Verona (Futbol)
  • 21:50
    TRT 1 Meraklı Köfteci (Diğer)
  • 22:15
    Star Tv Büyük Baskın (Diğer)
  • 22:15
    FOX Adile Teyze (Diğer)
  • 22:30
    Kanal D Uzak Ara Eğlence (Diğer)
  • Canlı 22:30
    Boston Celtics - Portland TB (Basketbol)
  • 23:00
    Beyaz Tv Kapışma (Diğer)
  • Canlı 23:20
    Memphis Grizzlies - SA Spurs (Basketbol)
  • 23:20
    ATV Bitirim İkili 2 (Diğer)
  • 23:30
    TRT 1 Hanımağa'nın Gelinleri (Diğer)
  • 23:45
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 23:45
    Show Tv Yaşamın Ötesinde (Diğer)
  • 00:15
    Kanal D Uzak Ara Eğlence (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 00:20
    Star Tv Ölüm Dövüşü (Diğer)
  • 00:20
    Star Tv Ölüm Dövüşü (Diğer)
  • 01:00
    360 Spor Gecesi (Diğer)
  • 01:05
    ATV Kanatsız Kuşlar (Diğer)
  • 01:30
    Show Tv Yaşamın Ötesinde (Diğer)
  • 02:00
    Kanal D Adı Efsane (Diğer)
  • Canlı 03:30
    Houston Rockets - Milwaukee Bucks (Basketbol)
Tümü
ANKET
Başakşehir, Kopenhag'ı eleyerek Avrupa Ligi'nde tur atlar mı?


TÜMÜ