TURKSPORU dergisinin altıncı sayısı Dergilik'te

TURKSPORU dergisinin altıncı sayısı yayında. Dergilik uygulamasında yer alan yayının ilk beş sayısı, 1 milyon 300 bini aşkın okuyucuya ulaşmıştı. Türkiye'ye 19 yıl sonra bir ilki yaşatan Avrupa ikincisi yüzücü Emre Sakçı'nın röportajının yer aldığı sayıda kapsamlı bir TURKSPORU 2019 panoraması da bulunuyor

TURKSPORU dergisinin altıncı sayısı Dergilik'te
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2020 15:02
Turkcell'in TURSKPORU projesinin önemli adımlarından biri olan TURKSPORU dergisinin altıncı sayısı yayımlandı. Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak okunabilen ve ilk beş sayısında 1 milyon 300 bini aşkın okuyucuya ulaşan TURKSPORU dergisi, altıncı sayısında da spora dair tüm gelişmeleri, başarı hikayelerini ve röportajları sporseverlerle buluşturuyor.

Dünya şampiyonu yazılarına başladı

TURKSPORU dergisinin yeni sayısı, Türk sporunun 2019 yılındaki hikayesine ışık tutuyor. Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda 19 yıl sonra Türkiye'ye ilk defa gümüş madalya getiren yüzücümüz Emre Sakçı'nın röportajının yer aldığı sayıda, dünya şampiyonu paralimpik okçumuz Yiğit Caner Aydın da ilham verici köşe yazılarına başladı.

Spor gazeteciliğinin en deneyimli ve önemli isimlerinden Aydın Bayram'ın Euro2020'den beklentilerine yönelik ayrıntılı bir analizin yer aldığı TURKSPORU dergisinin altıncı sayısında öne çıkan diğer konular arasında dünya ikincisi olarak bizleri gururlandıran paralimpik yüzücümüz Sümeyye Boyacı, 3'ü altın 13 madalyayla Avrupa Yıldızlar Tekvando Yarışması'nda bayrağımızı defalarca göndere çektiren millilerimiz, güreşte dördüncü kez Dünya Şampiyonu olan Rıza Kayaalp ve onlarca branşa dair ilgi çekici içerikler bulunuyor. TURKSPORU dergisi, TURKSPORU'na damga vuran milli isimlerle çok özel röportajlar, farklı dallarla ilgili ilginç bilgiler, başarı hikayeleri ve son gelişmelerin yer aldığı zengin içeriğiyle sporseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Turkcell'lilere ücretsiz

Turkcell kullanıcıları TURKSPORU dergisini Dergilik uygulamasından internet paketlerini harcamadan okuyabilirken, tüm operatör kullanıcıları uygulamayı indirerek dergiyi ücretsiz olarak okuyabiliyor. TURKSPORU dergisinin altıncı sayısını bu linkten okuyabilirsiniz:http://dergilik.app/TurksporuDergisi
Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TÜMÜ