•  
    Demirkol'dan Yanal için iddia; "Gönderme var"
  •  
    Koeman isimlerini verdi Transferde 4 operasyon
  •  
    Aslan'da yeni sözleşme için iki flaş karar birden
  •  
    Riekerink'in elinde bir dünya yıldızı doğuyor!..
  •  
    Van Bommel, o teklifi anlattı! 'Cocu gidince...'

Türk futbolunda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 12. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de de 12. hafta müsabakaları oynanacak.

Kaynak: AA
Türk futbolunda haftanın programı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Kasım 2018 13:44
Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 12. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

9 Kasım Cuma:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Atiker Konyaspor-MKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

11 Kasım Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya)

20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

9 Kasım Cuma:

19.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Afjet Afyonspor-Hatayspor (Zafer)

13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Kardemir Karabükspor (Giresun Atatürk)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye)

16.00 Altay-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Osmanlıspor-İstanbulspor (Osmanlı)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tokatspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Pendikspor-Darıca Gençlerbirliği (Pendik)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Menemen Belediyespor (Etimegut Belediyesi Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Sivas Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Şanlıurfaspor-Konya Anadolu Selçukspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Kırklarelispor-Fethiyespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Tuzlaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Bandırmaspor Baltok-Fatih Karagümrük (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup

11 Kasım Pazar:

13.00 Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)

13.30 Bayrampaşa-Sarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-UTAŞ Uşakspor (Bodrum İlçe)

13.30 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Gümüşhanespor (Esenler)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Niğde Anadolu (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Yılport Samsunspor-Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Kastamonuspor 1966-Hacettepe (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

10 Kasım Cumartesi:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nazilli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor (Şile)

11 Kasım Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Körfezspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Ergene Velimeşespor-Tire 1922 (Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Kozan Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 Silivrispor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Silivri)

13.30 Gebzespor-Nevşehir Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

2. Grup

11 Kasım Pazar:

13.00 Osmaniyespor-Esenler Erokspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Ofspor-Alibeyköyspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Yeni Orduspor-Elaziz Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Kemerspor 2003 (Hopa İlçe)

13.30 Bergama Belediyespor-Karşıyaka (Bergama 14 Eylül)

13.30 Kızılcabölükspor-Kırşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Altındağ Belediyespor-Düzcespor (Ankara Aktepe)

13.30 Adıyaman 1954-Sultanbeyli Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

3. Grup

10 Kasım Cumartesi:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Gölcükspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Kocaelispor-Bayburt İl Özel İdare (Kocaeli)

13.30 Bağcılarspor-Karacabey Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)

13.30 Bucaspor-Muğlaspor (Yeni Buca)

11 Kasım Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Çorum Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Fatsa Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor-1461 Trabzon (Payas İlçe)

13.30 Serik Belediyespor-Ankara Adliyespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Turgutluspor-Cizrespor (Turgutlu 7 Eylül)

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TÜMÜ