Tuncay Şanlı: 'Ben olsam oyuna girmeyebilirdim'

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Tuncay Şanlı, Karabükspor karşılaşmasında Valbuena'nın oyuna son dakikalarda girmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

15 Mayıs 2018 12:45
Tuncay Şanlı: 'Ben olsam oyuna girmeyebilirdim'
Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Tuncay Şanlı, Fenerbahçe'nin deplasmanda Kardemir Karabükspor'u 7-0 mağlup ettiği maç sonrası yayıncı kuruluştaki programında yıldız isim için iddialı açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Tuncay Şanlı, Fenerbahçe'nin deplasmanda Kardemir Karabükspor'u 7-0 mağlup ettiği maçta Valbuena'nın oyuna geç girmesiyle ilgili olarak Şanlı, "Bir tepki oluşabilir çünkü taraftar Valbuena'yı sevdi. Yaptığı hareketler asistler, goller seyirciye hoş gelen bir futbol oynuyor." ifadelerini kullandı. 

Tuncay, sözlerine Fransız yıldızın yaptığının 'Profesyonellik' olduğunu söyledi ve, "Öyle bir kalitesi var. Bu yüzden böyle bir tepki göstermesi gayet doğal. Ama Valbeuna'da kaç dakika olursa olsun, hangi dakikada sokarsa soksun çok profesyonelce girip işini yaptı." dedi.

Son olarak Şanlı, ifadelerinde kendini Valbuena'nın yerine koydu ve, "Çok kolay bir iş değil. Şu an biz buradan bir şeyler söyleyebiliriz ama belki ben oyuncu olsaydım şurada girmeye bilirdim. Çok kolay bir şey değil. Tebrik etmek gerekiyor." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok