TRT Spor CANLI izle, TRT Spor frekans bilgisi yayın akışı

16 Nisan TRT Spor canlı izlemek isteyenler ve TRT Spor yayın akışını öğrenmek isteyenler haberimizden faydalanabilir. TRT Spor bugün hangi maçlar ve hangi programlar var? İşte 16 Nisan TRT Spor yayın akışı ve frekans bilgisi...

16 Nisan 2018 01:55
TRT Spor CANLI izle, TRT Spor frekans bilgisi yayın akışı
TRT Spor canlı izleme ve yayın akışı burada! 16 Nisan TRT Spor yayını akışının detaylarıyla sizlerleyiz. Gün içerisinde yayınlanacak tüm programlar, maçlar ve özel anların saati ve akışını sizler için derledik. Peki TRT Spor'un frekans bilgileri ne? İşte tüm detaylar...

TRT SPOR YAYIN AKIŞI NEDİR?
TRT SPOR FREKANSLAR


Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'e 90+7. dakikada yenilen penaltı golüyle elenen Juventus'ta Gigi Buffon önemli açıklamalar yaptı.

Hakem Michael Oliver'a yaptığı itiraz sonrasında kırmızı kart gören Buffon, söylediklerinin arkasında olduğunu vurguladı ve yaşananları anlattı.

İşte Buffon'un açıklamaları;

"Özür dilemek zorunda değilim. Tutku, duygu ve öfkeyi sahaya yansıtan bir insanım. Zaman zaman aşırı gözükebilir ancak Buffon böyledir."

TEKRAR SÖYLERİM

"Duygularımı abartılı bir şekilde ifade etsem bile, onlar halen mantıksal düşüncelerdi. Hepsini tekrar söylerim. Belki farklı bir dil türüyle, daha medeni bir şekilde olabilir. Ancak içerik aynısı olurdu. Hepsinin arkasındayım"

O PENALTI VERİLEMEZ

"O penaltı verilemezdi. Daha tecrübeli bir hakem o düdüğü çalmazdı. Maçın kahramanı olmak istedi. İki takımın savaşmanıza izin vermedi"

ÇOK GENÇTİ

"Eminim Oliver gelecekte büyük bir kariyere sahip olacak ancak şu an bu eşleşme için çok genç. Maalesef bu genç adam, bu ortamla başa çıkamadı"

KIZGIN DEĞİLİM

"Hakeme kızgın bile değilim. Her şey orada sona erdi. Doğal olarak anın sıcaklığıyla fazla tepki gösterdim. Kendimi dolandırılmış hissettim"

ROMA'YA DESTEK

"Juventuslu olmaktan önce ben bir İtalyanım ve İtalya futbolunu destekliyorum. Roma'yı tutkuyla destekliyorum."

Roma efsanesi Francesco Totti, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool ile eşleşmeleri hakkında konuştu ve Barcelona'yı elemelerini değerlendirdi.

"TÜYLERİM ÜRPERİYOR"

Barcelona'nın Roma'yı küçük gördüğünü vurgulayan Totti, "Herkes, ikinci maçın gereksiz olduğunu düşünüyordum. Barcelona bizimle eşleştiği için mutlu görünüyordu. Yerel gazeteleri bize 'bonbon' bile demişti. İlk maçtan sonra işin yüzde 90 bittiğini söylediler ancak tur 180 dakikaydı. O maçın tekrarını izlediğimde tüylerim ürperiyor. Unutulmaz bir maçtı" ifadelerini kullandı.

"DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"

Liverpool ile eşleşmelerini değerlendiren Totti, "Futbolda her şey olabilir. Size yeni şeyler sunar. Liverpool ile eşleştiğimiz için mutluyum. Dört gözle bekliyoruz" şeklinde konuştu.Daha fazla göster
yukarı ok