Sporx Extra Arama Logo

Tribünde tuvaletini yapan olay taraftar konuştu!Geçtiğimiz sezon İngiltere Premier Lig'inde küme düşen ve bu sene de Championship'te küme düşmemeye oynayan Sunderland'in kötü performansı, taraftarın sabrını taşırdı.

Sunderland'in sahasında Reading'e 3-1 yenildiği maçta bir taraftar ise yaptığı hareketle maçın önüne geçti. 17 yaşındaki Callum Mawson, maç esnasında bir anda pantolonunu indirdi ve stat içinde tuvaletini yapmaya başladı.

Bu 'kötü' anları bir taraftar, internet üzerinden paylaşırken görüntüler kısa sürede çok konuşuldu.

''SUNDERLAND İLGİNÇ BİR YER...''

Twitter'dan paylaşımda bulunan taraftarlar, ''Sunderland'in b*ktan olduğunu biliyordum ama stadyumun içine gerçek b*k bırakmak biraz abartı olmuş'' ve ''Sunderland, oldukça ilginç bir yer oldu...'' gibi yorumlarda bulundular.

''ORAYI TUVALET SANDIM''

Olayın ardından İngiliz basınına konuşan 17 yaşındaki Sunderland taraftarı Callum Mawson, çok sarhoş olduğunu ve o an tuvalette sandığını söyledi. Mawson, ''Gece 11'e kadar yaptığım şeyin farkında değildim. Gary Lineker Twitter'dan paylaşmış. Bana da arkadaşım söyledi. Maçtan önce 12 bira içmiştim. Çok sarhoştum ve oranın tuvalet olduğunu sanmıştım. Hatırlayabildiğim tek şey o. Yaparken başıma neler geleceğini bilmiyordum. Gerçekten bilmiyordum. Yaptığım şeyin affı yok ve çok pişmanım. Olayın ardından iş yerimden ceza aldım. Sanırım beni kovacaklar. Aslında böyle bir insan değilim. Niye böyle oldu anlamıyorum.'' sözlerini kullandı.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın