Trezeguet için Beşiktaş devreye girdi!

Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Kasımpaşalı Trezeguet için Beşiktaş devreye girdi. İşte Trezeguet transferinde yaşanan son gelişmeler...

Trezeguet için Beşiktaş devreye girdi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Haziran 2018 11:24
Galatasaray'ın gündemindeki Trezeguet için Beşiktaş'ın devreye girdi. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, Trezeguet ısrarı sürüyor.

BEŞİKTAŞ'TAN TREZEGUET GÖRÜŞMESİ!

Yıldız oyuncunun menajeriyle görüşen Nur Çebi, "Galatasaray da onu istiyor. Peki nasıl olacak? Ya Rodrigues'i, satacaklar ya da Feghouli'yi... Ne zaman çocuk için 5 milyon euro verecekler? Çocuğun kariyerini bekleyerek riske mi atacaksınız?" dediği öğrenildi.

GALATASARAY'IN SORUNU ÖDEME!

Öte yandan Sarı-Kırmızılılar, Dünya Kupası dönüşünde imza attırmayı planladıkları 23 yaşındaki futbolcunun kulübü ile yaptıkları görüşmede de fiyatta anlaşmaya vardılar. Kasımpaşalı yöneticilerin 5 milyon euroluk teklifini olumlu bulan Galatasaray yönetimi, ödeme konusunda kolaylık istedi ve 5 milyon euroyu 5 eşit taksitte ödeme teklifi yaptı. Ancak Kasımpaşa cephesi 5 taksitte ödeme teklifine olumlu yaklaşmadı.

Lacivert-Beyazlılar'ın 5 milyon euronun yarısını peşin istediği, kalan bölümü de yine tek taksit olarak 1 yıl sonraya kalabileceğini bildirdi. Ödeme krizi çözülürse, transferin önünde engel kalmayacak.Tümü
TÜMÜ