(İY : -)
MS
yenile
29 Ocak 2021 Cuma 16:00
Hazırlık Kulüpler
Mestsky futbalovy stadión Na Sihoti
Trencín
2
Tatran Liptovsky Mikulás
3

Trencín - Tatran Liptovsky Mikulás arasındaki maçlar - Maç özeti, son dakika gelişmeleri

Trencín
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Sered [D]

27.11.21
SUL
icon
DAC

19.11.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

05.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

31.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

23.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

15.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

03.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.09.21
SUL
icon
Pohronie [D]

18.09.21
SUL
icon
Senica

27.11.21
SUL
icon
DAC

05.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

31.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

03.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

18.09.21
SUL
icon
Senica

03.09.21
CLF
icon
Petrzalka

28.08.21
SUL
icon
Sered

13.08.21
SUL
icon
Ruzomberok

23.07.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

17.07.21
CLF
icon
Púchov

04.12.21
SUL
icon
Sered [D]

19.11.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

23.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

15.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

24.09.21
SUL
icon
Pohronie [D]

11.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

22.08.21
SUL
icon
DAC [D]

07.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

31.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

10.07.21
CLF
icon
FK Pardubice [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]




TÜMÜ