Trabzonspor'da Yusuf cevabı; 20 milyon euro getirin

Trabzonspor'un A Milli yıldızı Yusuf Yazıcı için Lille'in teklifi, oyuncuya sunduğu para ve son dakikada ortaya çıkan Lazio gelişmesi işte burada...

Trabzonspor'da Yusuf cevabı; 20 milyon euro getirin
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2019 15:42
Trabzonspor'un A Milli yıldızı Yusuf Yazıcı için İstanbul'a gelen ve bordo-mavili kurmaylarla pazarlık masasına oturan Lille yönetimi, Trabzonspor'a 15+2 milyon Euro'luk teklif sundu. Ancak bu para bordo mavili yönetim tarafından az bulundu.

Karadeniz Gazetesi'nin haberine göre, Fransız yetkililere, "20 milyon Euro'nun üstünde bir teklif olursa bize gelin. Aksi durumda bizimle görüşmek için talepte bulunmayın" denildi.

"Yusuf'un aklını alan para ''57 milyon 820 bin TL'' başlıklı habere göre, Kulüpler arasında bu gelişme yaşanırken, Lille kulübünün Yusuf Yazıcı'ya teklif ettiği maaş da ortaya çıktı. Fransız ekibinin genç yıldıza, yıllık 3 milyon Euro'dan 3 yıllık toplam 9 milyon Euro'luk (57 milyon 820 bin TL) bir teklif yaptığı öğrenildi.

Bordo-mavili yönetim geçtiğimiz sezon 2.5 milyon TL alan Yusuf'a, bu sezon 4.2 milyon TL ödemeyi planlıyordu.

İTALYAN BASINI: LAZIO DEVREYE GİRECEK

Öte yandan İtalyan basını, Sergej Milinkovic-Savic'in Manchester United'a satılması durumunda Lazio'nun da Yusuf Yazıcı için devreye gireceğini iddia etti.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ