Trabzonspor'da 3 sakatlık birden! Bir isim derbide yok, ikisi şüpheli...

Trabzonspor, sakatlıkları bulunan Daniel Sturridge, Anthony Nwakaeme ve Majid Hosseini'nin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com
Trabzonspor'da 3 sakatlık birden! Bir isim derbide yok, ikisi şüpheli...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Şubat 2020 17:49
Trabzonspor, Beşiktaş maçı öncesinde 3 futbolcunun sağlık durumu hakkında bir açıklama yayımladı.

Bordo - mavili takımdan yapılan açıklamada, Anthony Nwakaeme ve Daniel Sturridge'in Beşiktaş karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışıldığı, Majid Hosseini'nin ise sahalara dönüşünün 1-3 haftayı bulacağı duyuruldu.

Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven futbolcularımız Anthony Nwakaeme, Daniel Sturridge ve Majid Hosseini'nin sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Futbolcularımızın tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Yaşar Kibar Güven, "Oyuncumuz Anthony Nwakaeme'de yapılan MR tetkikleri sonucunda ciddi bir sakatlık görülmemiş olup sağ arka adale grubunda sertlik ve spazm tespit edilmiştir. Bu teşhis neticesinde kısmi ve limitli antrenman yapabilen oyuncumuz günlük olarak takip edilerek hafta sonu oynayacağımız karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılmaktadır.

Pazartesi günü yapılan antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Daniel Sturridge'in ise yapılan MR tetkiklerinde 1. Metatarsophalangeal joints (ayak başparmak ekleminde) ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisi devam etmekte ve durumu maç saatinde netlik kazanacaktır.

Sivasspor müsabakası öncesi ısınma esnasında sakatlanan Majid Hosseini'nin ise yapılan MR tetkiklerinde kasık adductor longus adelesinde grade 1 strain tespit edilmiştir. Tedavisi devam etmekte olan oyuncumuzun 1 - 3 hafta içerisinde sahalara dönmesi öngörülmektedir" dedi."

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ