Trabzonspor'a 6 milyon euroluk teklif var

Trabzonspor'un 18 yaşındaki yıldızına, menajerler aracılığıyla Sevilla'dan teklif geldi... İspanyol ekibi, 6 milyon Euro yani yaklaşık 25 milyon TL bonservisi gözden çıkarttı.

Trabzonspor'a 6 milyon euroluk teklif var
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Kasım 2017 10:41
Bu sezon Ersun Yanal'dan aldığı forma şansını çok iyi değerlendiren ve Trabzonspor'un gözbebeği haline gelen Abdülkadir Ömür, Avrupa devlerinin de dikkatini çekti.

SEVILLA'DAN TRANSFER TEKLİFİ

Pek çok takımın, scout ekibi (oyuncu izleme ekibi) tarafından izlenen Abdülkadir'e Sevilla'dan teklif geldi. Menajerler vasıtasıyla kapıyı çalan İspanyollar, resmi olmayan 6 milyon Euro'luk bir öneri sundu. Yaklaşık 25 milyon TL'yi gözden çıkartan Sevilla, Trabzonspor'un nabzını yokluyor. Başkan Muharrem Usta'nın Abdülkadir için beklentisi ise çok daha yüksek.

TRABZONSPOR "10 MİLYON EURO" İSTİYOR

10 milyon Euro'nun altına bir rakama 18 yaşındaki futbolcuyu satmak istemeyen Muharrem Usta, bu sezon ne olursa olsun Abdülkadir Ömür'ü takımda tutmak istiyor. Usta, genç ismin istikrarlı şekilde oynaması halinde değerini artıracağını düşünüyor.

"EN DEĞERLİ OYUNCUM"

Rıza Çalımbay göreve geldikten sonra 11'de şans bulamayan Abdülkadir konusunda Trabzonspor'un hocası açıklamalarda bulundu. Lig Radyo'da Ömer Necati Albayrak'ın sunduğu Mixed Zoned'a konuşan Çalımbay, "Abdülkadir en değerli oyuncumuz. Zaten her maçta oyuna girdi. Ona kesinlikle çok güveniyorum" dedi. Milli arayla ilgili de değerlendirmede bulunan Rıza hoca, "Kampı iyi değerlendirip, ilk yarı sonuna kadarki 6 final maçına odaklanacağız. Bunlar hedefimizi belirleyecek" diye konuştu.Tümü
TÜMÜ