Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Towns, annesinin koronavirüs yakaladığını ve komada olduğunu duyurdu

Minnesota Timberwolves yıldızı Karl-Anthony-Towns, annesinin koronavirüse sahip olduğunu ve komada olduğunu açıkladı.

Haber; Sporx.com
Minnesota Timberwolves yıldızı Karl-Anthony-Towns, annesinin koronavirüse sahip olduğunu ve komada olduğunu açıkladı.

Instagram'da, Towns annesinin bulaşıcı hastalık testinin pozitif çıktığını ve şu anda komada olduğunu söylediği duygusal bir video paylaştı.

Towns, herkesi temkinli olmaya ve virüsü önlemek için gerekli önlemleri almaya teşvik etti. Timberwolves yıldızı, annesinin zorluğun üstesinden gelebileceği inancını da ifade etti:

"BUNU YENEBİLİRİZ, AMA BU CİDDİ BİR DURUM VE HER ÖNLEMİ ALMAMIZ LAZIM."

"Hikayemi herkesin evde kalması umuduyla paylaşıyorum! Daha fazla ekipmana ihtiyacımız var ve bu tıbbi personele ön hatlarda yardım etmeliyiz. Anneme yardım eden sağlık personeline teşekkür ederim. Hepiniz gerçek kahramanlarsınız! Bu zor zamanda hepimiz için dua ediyoruz."

ABD şu anda en fazla üçüncü vakaya sahip.