Türk Sporcular Özel Sayfası

Türkiye'nin olimpiyatta 8. günü nasıl geçti?

Türkiye, oyunların 8. gününü okçulukta Mete Gazoz'un aldığı altın madalyayla kapattı.

02 Ağu
Özgür Varlık
Atıcılık
Saat: 02:30 – 07:15
Yer: Asaka
02 Ağu
Eşref Apak
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Özkan Baltacı
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Cenk İldem
Grekoromen
Saat: 05:30 – 06:50
Yer: Makuhari
02 Ağu
Ömer Akgün
Atıcılık
Saat: 05:30 – 08:15
Yer: Asaka
02 Ağu
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
02 Ağu
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - Rusya
Saat: 08:20
Yer: Ariake Arena
02 Ağu
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 08:30 - 09:53
Yer: Enoshima
03 Ağu
Necati Er
3 Adım Atlama
Saat: 03:00 – 03:56
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Eda Tuğsuz
Cirit Atma
Saat: 03:20 – 05:46
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Ramil Guliyev
Atletizm
Saat: 05:05 - 05:54
Yer: Olimpiyat Stadyumu
04 Ağu
Süleyman Atlı
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
04 Ağu
Osman Göçen
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
05 Ağu
Dilara Bozan
Karate - Kata
Saat: 04:00 – 13:59
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
4x100m Bayrak Takımı
Atletizm
Saat: 05:30 - 05:40
Yer: Olimpiyat Stadyumu
05 Ağu
Eray Şamdan
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
Abdülselam İmuk
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
05 Ağu
Serap Özçelik
Karate - Kumite
Saat: 11:00 - 14.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Evin Demir
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Meryem Bekmez
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Şahin Şenoduncu
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Ali Sofuoğlu
Karate - Kata
Saat: 04:00 - 13.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Süleyman Karadeniz
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 12.55
Yer: Makuhari
06 Ağu
Evin Demirhan
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 13.15
Yer: Makuhari
06 Ağu
Merve Çoban
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
İlke Özyüksel
Modern Pentatlon
Saat: 08:30 - 13.50
Yer: Tokyo Stadyumu
06 Ağu
Ayşe Tekdal
20km Yürüyüş
Saat: 16:30 - 18:05
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Mert Girmalegesse
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Meltem Hocaoğlu
Karate - Kumite
Saat: 08:20 - 13.54
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Uğur Aktaş
Karate - Kumite
Saat: 10:45 - 14.04
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Meryem Erdoğan
Maraton
Saat: 13:00 - 16:15
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Polat Kemboi Arıkan
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Yavuz Ağralı
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Kaan Kigen Özbilen
Maraton
Saat: 01:00 – 03:45
Yer: Sapporo Park
Tv'de Bugün
19:00 Eurosport Victoria Azarenka - Simo
19:00 A Spor Akşam Sporu
20:00 Sportstv Sport Center
22:00 Eurosport Stan Wawrinka - Kevin An
22:00 NTV Spor İzlanda - İspanya
22:30 TRT Spor Futbol Denizi
23:50 NTV Spor Spor Gecesi
00:00 TRT Spor Spor Artı
Madalya Tablosu
A G B TM
Çin 24 15 14 53
Amerika Birleşik Devletleri 20 24 16 60
Japonya 17 5 9 31
Avustralya 14 3 14 31
Rusya Olimpiyat Komitesi 12 19 13 44
Büyük Britanya 10 10 12 32
Fransa 6 10 6 22
Güney Kore 5 4 9 18
İtalya 4 8 15 27
Hollanda 4 7 6 17
Almanya 4 4 11 19
Yeni Zelanda 4 3 4 11
Çekya 4 3 1 8
Kanada 3 4 7 14
İsviçre 3 4 5 12
Hırvatistan 3 2 2 7
Çin Taipeisi 2 4 4 10
Brezilya 2 3 5 10
Macaristan 2 2 2 6
Slovenya 2 1 1 4
Ekvador 2 0 0 2
Yunanistan 2 0 0 2
Kosova 2 0 0 2
Katar 2 0 0 2
İspanya 1 3 3 7
Gürcistan 1 3 1 5
Romanya 1 3 0 4
İsveç 1 3 0 4
Venezuela 1 3 0 4
Hong Kong 1 2 0 3
Slovakya 1 2 0 3
Güney Afrika 1 2 0 3
Avusturya 1 1 3 5
Danimarka 1 1 2 4
Endonezya 1 1 2 4
Jamaika 1 1 2 4
Sırbistan 1 1 2 4
Belçika 1 1 1 3
Norveç 1 1 1 3
Polonya 1 1 0 2
Tunus 1 1 0 2
İrlanda 1 0 2 3
İsrail 1 0 2 3
Türkiye 1 0 2 3
Belarus 1 0 1 2
Estonya 1 0 1 2
Fiji 1 0 1 2
Özbekistan 1 0 1 2
Bermuda 1 0 0 1
Etiyopya 1 0 0 1
Iran 1 0 0 1
Letonya 1 0 0 1
Filipinler 1 0 0 1
Tayland 1 0 0 1
Kolombiya 0 2 1 3
Dominik Cumhuriyeti 0 2 0 2
Ukrayna 0 1 5 6
Moğolistan 0 1 2 3
Küba 0 1 1 2
Hindistan 0 1 1 2
Portekiz 0 1 1 2
San Marino 0 1 1 2
Uganda 0 1 1 2
Bulgaristan 0 1 0 1
Ürdün 0 1 0 1
Türkmenistan 0 1 0 1
Kazakistan 0 0 3 3
Meksika 0 0 3 3
Azerbaycan 0 0 2 2
Mısır 0 0 2 2
Arjantin 0 0 1 1
Finlandiya 0 0 1 1
Fildişi Sahili 0 0 1 1
Kuveyt 0 0 1 1
Malezya 0 0 1 1
Afganistan 0 0 0 0
Arnavutluk 0 0 0 0
Cezayir 0 0 0 0
Amerikan Samoası 0 0 0 0
Andorra 0 0 0 0
Angola 0 0 0 0
Antigua ve Barbuda 0 0 0 0
Ermenistan 0 0 0 0
Aruba 0 0 0 0
Bahamalar 0 0 0 0
Bahreyn 0 0 0 0
Bangladeş 0 0 0 0
Barbados 0 0 0 0
Belize 0 0 0 0
Benin 0 0 0 0
Butan 0 0 0 0
Bolivya 0 0 0 0
Bosna Hersek 0 0 0 0
Botsvana 0 0 0 0
Britanya Virjin Adaları 0 0 0 0
Brunei 0 0 0 0
Burkina Faso 0 0 0 0
Burundi 0 0 0 0
Kamboçya 0 0 0 0
Kamerun 0 0 0 0
Yeşil Burun Adaları 0 0 0 0
Cayman Adaları 0 0 0 0
Orta Afrika Cumhuriyeti 0 0 0 0
Çad 0 0 0 0
Şili 0 0 0 0
Komorlar 0 0 0 0
Kongo 0 0 0 0
Cook Adaları 0 0 0 0
Kosta Rika 0 0 0 0
Kıbrıs 0 0 0 0
Demokratik Kongo Cumhuriyeti 0 0 0 0
Cibuti 0 0 0 0
Dominika 0 0 0 0
El Salvador 0 0 0 0
Ekvator Ginesi 0 0 0 0
Ekvator Ginesi 0 0 0 0
Mikronezya 0 0 0 0
Gabon 0 0 0 0
Gambiya 0 0 0 0
Gana 0 0 0 0
Grenada 0 0 0 0
Guam 0 0 0 0
Guatemala 0 0 0 0
Gine 0 0 0 0
Guinea-Bissau 0 0 0 0
Guyana 0 0 0 0
Haiti 0 0 0 0
Honduras 0 0 0 0
İzlanda 0 0 0 0
Irak 0 0 0 0
Kenya 0 0 0 0
Kiribati 0 0 0 0
Kırgızistan 0 0 0 0
Laos 0 0 0 0
Lübnan 0 0 0 0
Lesotho 0 0 0 0
Liberya 0 0 0 0
Libya 0 0 0 0
Lihtenştayn 0 0 0 0
Litvanya 0 0 0 0
Lüksemburg 0 0 0 0
Mikronezya 0 0 0 0
Madagaskar 0 0 0 0
Malavi 0 0 0 0
Maldivler 0 0 0 0
Mali 0 0 0 0
Malta 0 0 0 0
Marshall Adaları 0 0 0 0
Moritanya 0 0 0 0
Morityus 0 0 0 0
Moldova 0 0 0 0
Monaco 0 0 0 0
Karadağ 0 0 0 0
Fas 0 0 0 0
Mozambik 0 0 0 0
Myanmar 0 0 0 0
Namibya 0 0 0 0
Nauru 0 0 0 0
Nepal 0 0 0 0
Nikaragua 0 0 0 0
Nijer 0 0 0 0
Nijerya 0 0 0 0
Kuzey Kore 0 0 0 0
Umman 0 0 0 0
Pakistan 0 0 0 0
Palau 0 0 0 0
Filistin 0 0 0 0
Panama 0 0 0 0
Papua Yeni Gine 0 0 0 0
Paraguay 0 0 0 0
Peru 0 0 0 0
Porto Riko 0 0 0 0
Refugee Olympic Athletes 0 0 0 0
Rusya 0 0 0 0
Ruanda 0 0 0 0
Saint Kitts ve Nevis 0 0 0 0
Saint Lucia 0 0 0 0
Saint Vincent ve Grenadinler 0 0 0 0
Samoa 0 0 0 0
São Tomé ve Príncipe 0 0 0 0
Suudi Arabistan 0 0 0 0
Senegal 0 0 0 0
Seyşeller 0 0 0 0
Sierra Leone 0 0 0 0
Singapur 0 0 0 0
Solomon Adaları 0 0 0 0
Somali 0 0 0 0
Güney Sudan 0 0 0 0
Sri Lanka 0 0 0 0
Sudan 0 0 0 0
Surinam 0 0 0 0
Esvati̇ni̇ 0 0 0 0
Suriye 0 0 0 0
Tacikistan 0 0 0 0
Tanzanya 0 0 0 0
Doğu Timor 0 0 0 0
Togo 0 0 0 0
Tonga 0 0 0 0
Trinidad ve Tobago 0 0 0 0
Tuvalu 0 0 0 0
Birleşik Arap Emirlikleri 0 0 0 0
Uruguay 0 0 0 0
Vanuatu 0 0 0 0
Vietnam 0 0 0 0
ABD Virjin Adaları 0 0 0 0
Yemen 0 0 0 0
Zambiya 0 0 0 0
Zimbabve 0 0 0 0
Sporx Anasayfasına Dön