Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"TJ Warren, Bjorkgren'den kaçınmak için ameliyat oldu" iddiası!

Indiana Pacers forveti T.J. Warren'ın ayağında ameliyat olma sebebinin, koç Nate Bjorkgren için "oynamaktan kaçınmak" olduğu iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Indiana Pacers forveti T.J. Warren'ın ayağında ameliyat olma sebebinin, koç Nate Bjorkgren için "oynamaktan kaçınmak" olduğu iddia edildi.

Bleacher Report'tan Jake Fischer, bir raporunda Warren'ın Bjorkgren'le muhattap olmak istemeyerek bir takas talebinde bulunduğunu, bu gerçekleşmediğinde de stres kırığı sakatlığından daha iyi bir şekilde iyileşmek adına ameliyat olmayı tercih ederek, koç için oynamaktan kaçındığını iddia etti:

"Daha önce Phoenix'teyken Bjorkgren'in altında oynamış olan TJ Warren'a da bu konuda danışmadıkları söyleniyordu. İddialara göre, Bjorkgren'in işe alındığına dair haberler kamuoyuna duyurulduğunda Warren, Pacers'tan takasını talep etmişti.

Warren'ın, hem sol ayağındaki stres kırığından kurtulmasına daha iyi yardımcı olmak, hem de sezonun geri kalanında Bjorkgren için oynamaktan kaçınmak için, Mart ayında sezonu kapatmasına neden olan ameliyatını geçirmeyi tercih ettiğine inanılıyor."

Bjorkgren'in önümüzdeki sezon Pacers'ın başında olmayacağı iddia ediliyordu. Doğu Konferansı'nda dokuzuncu sırada olan Pacers'ın play-in turnuvası aracılığıyla playofflara girme şansı bulunurken, koçun soyunma odasındaki oyuncuların güvenini çoktan kaybettiği ve sona doğru yaklaştığı söylentileri bulunuyor.