Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Thomas: "Clippers'ın beni serbest bırakmasına şaşırdım"

Serbest oyuncu Isaiah Thomas, LA Clippers'ın kendisini serbest bırakmasına şaşırdığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Serbest oyuncu Isaiah Thomas, LA Clippers'ın kendisini serbest bırakmasına şaşırdığını söyledi.

Clippers, Thomas'ı Marcus Morris takasında Washington Wizards'tan almıştı. LA, Thomas'ı serbest bırakmış ve Detroit Pistons'dan kontrat miktarını alıp serbest kalan Reggie Jackson'ı takıma katmaya karar vermişti.

Thomas şu ifadeleri kullandı:

"Şaşırdım, ama olayların iş tarafındaki durumunu anladım. Ben takasta aslında araya atılmıştım. Aslında benim için takas yapıyor değillerdi. Anladığım kadarıyla aslında Marcus Morris için takas yaptılar. NBA'deki dokuz yılımda her şeyin olabileceğini öğrendim. Buranın benim için uygun olabileceğini düşünmüştüm, ama onlar başka türlü düşünmüş. Sorun yok. Şimdi önüme bakıp kendim için en iyi durumu çözmeye çalışacağım."

Wizards'ta Thomas, insanlara hala üst düzeyde oynayabileceğini göstermeyi umuyordu. 2017'de Boston Celtics ile yaşadığı kalça sakatlığından beri, aynı süperstar oyuncu olamamıştı.

Thomas, 2017-18 sezonunda Cleveland Cavaliers ve Los Angeles Lakers ile sıkıntı yaşamış ve önceki sezon Denver Nuggets'ın rotasyonundan düşmüştü.