Thomas: "Bad Boys - Jordan rekabetini izlemek için sabırsızlanıyorum"

Detroit Pistons efsanesi Isiah Thomas, "The Last Dance" belgeselinde Bad Boys - Michael Jordan rekabetini görmek için sabırsız olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Abone Ol
Thomas: 'Bad Boys - Jordan rekabetini izlemek için sabırsızlanıyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Nisan 2020 16:09
Detroit Pistons efsanesi Isiah Thomas, "The Last Dance" belgeselinde Bad Boys - Michael Jordan rekabetini görmek için sabırsız olduğunu söyledi.

The Last Dance, TV'de üst üste izlemeye layık belgeseller olarak hızla yerini aldı. Thomas ise, meraklı bir şekilde Jordan'ın Chicago Bulls'u ve 80'ler ile 90'ların Bad Boys'u arasındaki sert rekabeti kapsayacak olan Bölüm 3 ve 4'ün galasını bekliyor.

Thomas, tıpkı diğer herkes gibi, önüne hangi spor içeriği gelirse gelsin, özellikle de bu hararetli rekabeti tekrar ziyaret etmeyi dört gözle beklediğini kabul etti:

"Bu süre boyunca hepimiz spor açlığından ölüyoruz. Diğer ekiplerin iç çalışmalarının nasıl olduğunu gerçekten bilmiyorsunuz. Takımlarının dahili olarak neye benzediğini ve sahip oldukları çatışmaları, onları nasıl çözdüklerini, nasıl yönlendirdiklerini, tüm bu farklı şeyleri sadece ilginç bulduğum ve merak ettiğim için ve şimdi perde arkasına bir göz atma şansını yakaladığımdan ötürü, aslında çok eğlendim."

"BİZ SADECE KAZANMAYA ÇALIŞTIK"


Thomas, bunu farklı bir mercekten görmek istiyor. Bad Boy Pistons'ın Jordan ve arkadaşları için nasıl plan yaptığına dair birinci elden bakış açısına sahip olmuş olsa da, karşıdaki soyunma odasını görmek, pek çok kişinin tanık olmadığı büyüleyici bir tecrübe.

"Bunu daha önce de söyledim ve Michael Jordan'a oynama şekli ve oyunumuz için yaptıkları konusunda büyük bir saygı ve hayranlık duyduğumu belirtmiştim. Sahadaki rekabet tam da buydu. Sadece sahadaki rekabetti. Biz kazanmaya çalışmıştık. Ve gerçekten, hepsi buydu. Hiçbir gizli gündem ya da onun gibi bir şey yoktu. Hepsi, 'senin takımına karşı benim takımım, haydi bakalım kim kazanıyor' durumuydu."

Bad Boys, Jordan'ın maçları ele geçirmesini engellemek için sıkı bir şema olan "Jordan Kuralları"nı geliştirmişti. Thomas ve backcourt ortağı Joe Dumars, sistemde ayrılmaz parçalar olarak yer almışlardı ve Jordan'ı rahatsız ederek ve her pozisyonda üzerine giderek başarıya ulaşmışlardı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ