X

TFF ile Kulüpler Birliği toplanıyor! Konu hakem atamaları...

TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, Kulüpler Birliği ile merkez hakem komitesi ve hakem atamaları gündemi ile toplanacaklarını açıkladı.

Haber; NTV, Fotoğraf; AA
Abone Ol
TFF ile Kulüpler Birliği toplanıyor! Konu hakem atamaları...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ekim 2021 22:44
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, Kulüpler Birliği ile merkez hakem komitesi ve hakem atamaları gündemi ile toplanacaklarını açıkladı.

Yardımcı, kulüplerin taleplerini dinleyeceklerini söylerken, yapılabilecek değişiklikler üzerine çalışacaklarını açıkladı.

Yardımcı, "Kulüpleri dinleyeceğiz. Kulüplerimiz hakem atamalarında sisteme daha fazla dahil olmak istiyor. Daha fazla şeffaklık istiyor. Biz de şeffaflıktan yanayız. İletişime ve çözüm önerilerine açığız" dedi.

"Toplantıya kulüpler birliği adına Ali Koç, Ahmet Ağaoğlu ve Süleyman Hurma gelecek. Başkanımız Nihat Özdemir yurt dışında olduğu için toplantıya katılamayacak. Kulüplerin Merkez Hakem Komitesi Başkanı Serdar Tatlı'nın değişmesine yönelik talepleri yok. Sistem ile ilgili sıkıntıları var. Fakat FIFA ve UEFA'nın talimatlarında hakem atamalarından tek sorumlu olarak ülke federasyonları gösterilir. Biz kulüplerimizin taleplerine cevap vermeye çalışacağız. Komplo teorileri üretmek yerine oturup konuşmak daha sağlıklı olacak"

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ