Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-3)
MS
Tarih:
07 Kasım 2021 Pazar 12:00
Lig:
TFF 3. Lig
Stat:
Şenol Güneş Stadyumu
Hakem:
Yakup Bakır
Tepecikspor
0
Belediye Derince
5
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-5 | Tepecikspor - Belediye Derince canlı skor burada - Maç Özeti
Tepecikspor
Genel
İç saha
Dış saha
11.10.23
CUP
Yeni Diyarbakırspor [D]
4-0
16.05.23
3.L
Akhisar Bld.Spor [D]
6-1
07.05.23
3.L
Mus Spor [D]
3-1
30.04.23
3.L
Kepez Belediye Antalya
1-3
23.04.23
3.L
Artvin Hopaspor [D]
2-1
16.04.23
3.L
Aksarayspor
0-0
12.04.23
3.L
Fatsa Belediyespor [D]
0-2
08.04.23
3.L
Niğde Anadolu
1-0
01.04.23
3.L
Adliyespor [D]
1-2
26.03.23
3.L
2-1
30.04.23
3.L
Kepez Belediye Antalya
1-3
16.04.23
3.L
Aksarayspor
0-0
08.04.23
3.L
Niğde Anadolu
1-0
26.03.23
3.L
2-1
11.03.23
3.L
Halide Edip Adıvar Spor
2-3
21.01.23
3.L
Erbaaspor
1-2
11.12.22
3.L
Akhisar Bld.Spor
1-0
04.12.22
3.L
Mus Spor
1-0
23.11.22
3.L
Artvin Hopaspor
2-1
12.11.22
3.L
Fatsa Belediyespor
3-1
11.10.23
CUP
Yeni Diyarbakırspor [D]
4-0
16.05.23
3.L
Akhisar Bld.Spor [D]
6-1
07.05.23
3.L
Mus Spor [D]
3-1
23.04.23
3.L
Artvin Hopaspor [D]
2-1
12.04.23
3.L
Fatsa Belediyespor [D]
0-2
01.04.23
3.L
Adliyespor [D]
1-2
19.03.23
3.L
Siirt Il Ozel Idaresispor [D]
0-1
05.03.23
3.L
Sapanca Genclikspor [D]
2-1
29.01.23
3.L
Efeler 09 [D]
1-0
14.01.23
3.L
Bursa Yildirim Spor [D]
0-0
Belediye Derince
Genel
İç saha
Dış saha
24.03.24
2.L
Fethiyespor
4-1
17.03.24
2.L
24 Erzincanspor [D]
1-0
10.03.24
2.L
Etimesgut
3-1
06.03.24
2.L
Arnavutkoy Bld. [D]
1-0
02.03.24
2.L
Isparta 32 Spor
3-0
25.02.24
2.L
Karaman FK [D]
2-0
18.02.24
2.L
Amed Sportif
0-2
04.02.24
2.L
Uşakspor [D]
1-7
31.01.24
2.L
Iskenderun FK
0-1
27.01.24
2.L
Aksarayspor [D]
0-0
24.03.24
2.L
Fethiyespor
4-1
10.03.24
2.L
Etimesgut
3-1
02.03.24
2.L
Isparta 32 Spor
3-0
18.02.24
2.L
Amed Sportif
0-2
31.01.24
2.L
Iskenderun FK
0-1
21.01.24
2.L
Düzcespor
0-0
20.12.23
2.L
Menemen Bld.
2-3
02.12.23
2.L
Igdir FK
0-3
19.11.23
2.L
İnegölspor
2-1
05.11.23
2.L
24 Erzincanspor
1-1
17.03.24
2.L
24 Erzincanspor [D]
1-0
06.03.24
2.L
Arnavutkoy Bld. [D]
1-0
25.02.24
2.L
Karaman FK [D]
2-0
04.02.24
2.L
Uşakspor [D]
1-7
27.01.24
2.L
Aksarayspor [D]
0-0
14.01.24
2.L
Sarıyer [D]
0-1
24.12.23
2.L
Denizlispor [D]
2-1
10.12.23
2.L
Soma Spor Dernegi [D]
1-0
05.12.23
CUP
Karagümrük [D]
3-1
26.11.23
2.L
Kastamonuspor [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.