Ekselansları İstanbul'a geldi!

TEB BNP Paribas İstanbul Open Erkekler Tenis Turnuvası'nda 1 numaralı seri başı olarak korta çıkacak olan Roger Federer, İstanbul'a geldi.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Ekselansları İstanbul'a geldi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Nisan 2015 12:54
SPORX DETAY - TEB BNP Paribas İstanbul Open Erkekler Tenis Turnuvası'nda 1 numaralı seri başı olarak korta çıkacak olan Roger Federer, İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'ndaki Genel Havacılık Terminali'nden çıkış yapan Roger Federer, basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etti ve kendisine tahsis edilen özel bir araçla havalimanından ayrılarak konaklayacağı otele gitti.

FEDERER'İN İSTANBUL'DAN KARELERİ İÇİN RESME TIKLAYIN
Saat 12:50 civarında İstanbul'a ayak basan İsviçreli raket, bugün Garanti Koza Arena'da ilk idmanını yaptı ve 27 Nisan Pazartesi günü saat 15:00'da Beşiktaş'ta bulunan Four Seasons Otel'de düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin karşısına çıkacak.

Federer, basın toplantısının ardından saat 16:00'da ise temsilcimiz Marsel İlhan ile bir gösteri maçı oynayacak.

İlk turu maç yapmadan bay olarak geçecek Roger Federer, turnuvada ilk maçını 29 Nisan Çarşamba günü Marsel İlhan - Jarkko Nieminen eşleşmesinin galibi ile Garanti Koza Arena'da merkez kortta oynayacak.

Tenisin yaşayan efsanesi, tüm bunların yanı sıra 28 Nisan Salı günü saat 11:00'da "Çocuklar Günü" etkinliğinde boy gösterecek.

FEDERER VE DIMITROV, İLK İDMANINI YAPTI


Federer, Garanti Koza Arena'da dünya 11 ve turnuvanın 2 numaralı seri başı Bulgar Grigor Dimitrov'la antrenmana çıktı. Dünyaca ünlü İsviçreli tenisçinin Dmitrov'la yaptığı antrenman yaklaşık iki saat sürdü.

Garanti Koza Arena'da yaklaşık 150 tenissever de Federer'in antrenmanını izledi. Federer'in antrenman yaptığı Dmitrov'la sık sık şakalaştığı gözlendi.

FEDERER-DIMITROV ANTRENMANINDAN KARELER İÇİN RESME TIKLAYINİŞTE ANA TABLO EŞLEŞMELERİ


Tümü
TÜMÜ