Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Tatum, takas döneminden "canlı" çıktığı için mutlu!

Jayson Tatum, takas son tarihinden "canlı" çıktı ve halen bir Boston Celtics bir üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Jayson Tatum, takas son tarihinden "canlı" çıktı ve halen bir Boston Celtics bir üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

20 yaşındaki Tatum'ın, Boston'ın New Orleans Pelicans ile arasında Anthony Davis'le ilgili takas konuşmalarının kilit noktası olduğu herkesçe biliniyor.

Tatum şu ifadeleri kullandı:

"Evet. Halen takımda olduğum için mutluyum. Herkesin muhtemelen izliyor olduğunu biliyordum, bu yüzden bittiğine sevindim. Şimdilik.

"Harika hissettim. Buradaki herkes burada olmak istiyor ve birbirimizle oynamaktan zevk alıyoruz. Umarım sadece sağlıklı kalırız ve elimizdekinin en iyisini yaparız.

"Benim için bu takas söylentileri durumu henüz yeni, özellikle de isminizi her yerde duyduğunuzda. Ama ben kontrol edebileceğime ve çıkıp oyunumu oynamaya odaklanıyorum."