Survivor Havuç Furkan Kızılay kimdir? Furkan Kızılay yaşı boyu kaç (28 Mayıs Cumartesi)

Furkan Kızılay Survivor All Star 2022 yarışmacısı geçmiş dönemde büyük başarı yakalamış ve yarışmanın fenomenlerinden birisi olmuştu. Furkan Kızılay kimdir, Furkan Kızılay kaç yaşınde nereli Furkan Kızılay boyu kaçtır soruları Survivor 2022 izleyenlerin merak ettiği konuların başında geliyor.

28 Mayıs 2022 05:07
Survivor Havuç Furkan Kızılay kimdir? Furkan Kızılay yaşı boyu kaç (28 Mayıs Cumartesi)
2022 Survivor All Star yarışmacısı Furkan Kızılay kimdir açıklamaları ve Survivor adasındaki yaşamıyla en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Furkan Kızılay'ın nereli olduğu, Furkan Kızılay  mesleği ve doğum yeri, Furkan Kızılay özgeçmiş olarak TV ekranlarında yayınlandıkça sorgulanıyor.
SURVIVOR 2022 ALL STAR NEDİR?

Survivor yarışması TV8 isimli televizyon kanalında yayınlanan ve en az aylarca süren bir reality show programıdır. Yarışmacılar kısıtlı imkanlarla bir adaya götürülürler ve çeşitli oyunlar oynatılarak, temel insani şartlarını sağlayarak finale kadar kalmaya çalışır.

Büyük finalde büyük ödülün sahibi rakiplerini SMS oylamalarıyla eleyen 1 kişi olur.

SURVIVOR FURKAN KIZILAY (HAVUÇ) KİMDİR?

Furkan Kızılay, 30 Kasım 1990 yılında İstanbul Şile'de doğmuştur. 31 yaşındaki Survivor Furkan, aynı zamanda şarkıcılık da yapmaktadır. Oyunculuğu, şarkıcılığı yanı sıra reklamlarda da sık sık boy gösteren Furkan Kızılay'ın Batur isminde bir kardeşi bulunmaktadır. Furkan Kızılay'ın babası Fitness öğretmeni ve antrenör Emin Kızılay, annesinin adı Mine Kızılay'dır.

Survivor Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Havuç karakteri ile tanınmaktadır.

FURKAN KIZILAY EĞİTİM MESLEĞİ

Furkan Kızılay eğitimini Kadir Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. Furkan, İstanbul Bakırköyspor'da lisanslı tenisçi olarak ter dökmüştür. 

FURKAN KIZILAY RESMİ INSTAGRAM HESABINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


SURVIVOR 2022 ALL STAR YARIŞMACILARI

Daha önceki senelerde Survivor yarışmalarında yarışmış ve adından söz ettirmiş 26 kişi 2022 All Star Survivor'da yarışma hakkı kazandı. İki gruba ayrılan Survivor 2022 All Star yarışmacıları şöyle: 

ÜNLÜLER TAKIMI

Adem Kılıçcı
Aycan Yanaç
Barış Murat Yağcı
Batuhan Karacakaya
Birsen Bekgöz
Çağan Atakan Arslan
Elif Gören
Furkan Kızılay
Mert Öcal
Merve Aydın
Nagihan Karadere
Sema Aydemir
Sercan Yıldırım


GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Anıl Berk Baki
Ardahan Uzkanbaş
Berkan Karabulut
Berna Keklikler
Evrim Keklik
Gizem Kerimoğlu
Gökhan Keser
Hikmet Tuğsuz
Nisa Bölükbaşı
Ogeday Girişken
Seda Ocak
Sude Burcu
Yasin Obuz

 

SURVIVOR İLK BÖLÜM NE ZAMAN

2022 Survivor All Star yarışmasının yayınlanacağı tarih ve kanal açıklandı. Yeni bölümleriyle yeni sezon Survivor 2022 All Star 15 Ocak Cumartesi günü TV8 televizyon kanalında saat 20:00'de yayınlanacak.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in rekortmen yarışma programı Survivor 2022 All Star olarak bilinen yarışmada parkurlar, atlamalı ve atmalı bölümler olmak üzere heyecan dorukta olacak.


Daha fazla göster
yukarı ok