Survivor dün kim elendi? Survivor'da kim elendi? 16 Nisan Pazartesi Survivor izle

Survivor'da her sene olduğu gibi bu sene de macera kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın yağımcılığını üstlendiği Survivor yarışması 2018 versiyonunda da yarışmalarla, yarışmacılarla gerek reytingde gerekse izleyenler arasında her program daha çok ivme kazanıyor. Survivor'ın 16 Nisan 2018 günü yayınlanan programında kim ayrıldığı? Survivor'da kim elendi? Survivor'ın son bölümünde kim çıktı? İşte tüm bu soruların cevapları.

17 Nisan 2018 08:00
Survivor dün kim elendi? Survivor'da kim elendi? 16 Nisan Pazartesi Survivor izle
Survivor 2018'de dün akşam kim elendi sorusunun cevabı gelen SMS oyları ile belirlendi. Adaya veda eden isim rakiplerinden daha düşük oy alarak Survivor'a veda etti. Hakan, Damla ve Cumali'nin yarıştığı potada kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte elenen isim ve son sözleri.

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı bu akşam gerçekleşen eleme gecesiyle birlikte belli oldu. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam gönüllüler takımı adına üzücü bir an yaşandı. Oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı adalarından bir kişiyi uğurladılar.
Survivor'da dokunulmazlık oyunlarının ardından gerçekleşen eleme geceleri oldukça üzücü olmaya devam ediyor. Değişen konseptin ardından da istediği performansa ulaşamayan gönüllüler takımı oynana iki dokunulmazlık oyununu da kaybetmişti ve adalarından birinin eleneceği kesinleşmişti. Gönüllüler takımı eleme adayı olarak Cumali, Hakan ve Damla'yı belirlemişti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden o isim.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
Survivor'da oynana iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı gerçekleşen ada konseyiyle birlikte, takımlarının ortak kararıyla ilk eleme adayını Cumali olarak belirlemişti. Ardından bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmi Cem ise sürpriz bir karar vererek Hakan'ın adını verdi ve Hakan ikinci eleme adayı oldu. İkinci kez dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler bu sefer takım kararıyla Damla'nın ismini eleme adayı olarak belirlemişti ve üçüncü aday Damla olmuştu. Gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim Cumali oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı aç olan karınlarını doyurabilmek adına son ana kadar mücadelelerini sürdürmeye devam ediyorlar. Bu akşam Acun Ilıcalı ödül oyunu öncesinde ödülü açıkladı ve iki takım yarışmacıları da adeta kriz geçirdi. Ödül bir kova dolusu tavuktu. Yarışmacılar ödül için kilitlendiler ve zorlu parkurda birbirleriyle savaştılar. Oynanan ödül oyununu kazanan taraf ünlüler takımı oldu ve karınlarını tıka basa doyurdular.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da baraka ödülü yarışmacılar için oldukça önem arz ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam daha rahat bir ada koşulunda yaşamak için karşı karşıya geldiler. Ünlüler takımı baraka oyununda yine es geçmedi ve mücadeleyi kazanmayı bildi. Zorlu parkurda ünlüler takımı 10-7 maçı kazanarak, yataklı ve yastıklı adalarına geri döndüler.SURVİVOR PROGRAMI
Survivor Türkiye, genel olarak Survivor şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye'de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar. Büyük Finalinde daha sonra Kanal D'nin uzun süreli polisiye dram dizisi Arka Sokaklar'da rol alan 'duygusal' Survivor Uğur Pektaş'ın Kız kulesindeki başarısı, 150.000 TL'lik ve Hayatta kalan tek kişi ödülleriyle sonuçlandı.

Daha fazla göster
yukarı ok