Survivor 2021'in ilk yarışmacısı belli oldu!

Survivor 2021'in ilk yarışmacısı oyuncu Cemal Hünal oldu.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Survivor 2021'in ilk yarışmacısı belli oldu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Aralık 2020 15:25
Acun Ilıcalı, Survivor 2021'nin ilk yarışmacısını açıkladı.

Acun Ilıcalı'nın şahsi instagram hesabından yaptığı açıklamada, Issız Adam filmiyle ünlenen Cemal Hünal'ın Survivor 2021'nin ilk yarışmacısı olduğunu duyurdu. Ünlü televizyoncu, instagram hesabından, "Issız Adam, Issız Ada" gönderisini paylaşırken, Survivor 2021 etiketini kullandı.

CEMAL HÜNAL KİMDİR?

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Burada lise eğitimini tamamlamasının ardından, Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a yerleşmiştir.

Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal, Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer alan ve adından söz ettiren Cemal Hünal Adanalı, Paramparça ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de rol almıştır.Tümü
TÜMÜ