Survivor 2018'de ödül oyunlarını kim kazandı? (Ödüller ve Survivor'ın ilk haftasından detaylar)

Merakla beklenen Survivor 2018 başladı. All Star'dan Gönüllüler takımına hangi isim geçti, ödül oyunlarını kim kazandı? soruları yanıt buldu.

12 Şubat 2018 09:50
Survivor 2018'de ödül oyunlarını kim kazandı? (Ödüller ve Survivor'ın ilk haftasından detaylar)
Hakan Hatipoğlu takım değiştirerek Gönüllüler'e dahil oldu. Yatak ve baraka ödüllü ilk oyunu All Star kazandı. Yumurta ödüllü ikinci oyun ise Gönüllüler'in oldu. İlk haftanın ikinci günü ise yine ödül oyunlarıyla devam etti. Kıyasıya yarışların yaşandığı açlık butonu oyununu Gönüllüler, pirinç ve patates ödüllü olan oyunu All Star aldı. Dünyaca ünlü isim Adriana Lima dün Gönüllüler'den Marcus'a sosyal medyadan destek mesajı yayınladı. İşte Lima'nın yayınladığı destek mesajı, Survivor 2018 kadrosu, yarışmacılar hakkında merak edilenler ve ilk hafta notları...
survivor, survivor 2018, survivor all star
Survivor 2018'de ilk haftanın ikinci günü ödül oyunlarıyla devam etti. Acun Ilıcalı'nın "Bu sene ödüller güzel olacak. Çıtayı yükselteceğiz. Ödülün özelliği Survivor'da bir ilk olması. Kazanan takım butona basarak birer paket bisküvi yiyecek. Haftada bir kere kullanım hakkı olacak" diyerek tanıttığı açlık butonu ödül oyununu 10-7 Gönüllüler kazandı.
Sadece kadınların yarıştığı pirinç ve 2'şer patates ödüllü oyun ise 5-2 All Star takımının oldu.

İşte 1. haftanın ilk gününde yaşananlar...

ACUN ILICALI'DAN 2018 YORUMU
survivor, survivor 2018, survivor all star
Merakla beklenen Survivor 2018 başladı. Acun Ilıcalı All Star takımı için, "Son 10 yılın en güçlü takımı. Kadroda Survivor'da iz bırakmayan hiç kimse yok" derken, All Star takımı içinse "Aylar boyu yaptığımız seçmelerde teknik kapasiteleri çok yüksek Gönüllüler takımı" ifadelerini kullandı.

TAKIM DEĞİŞTİREN İSİM
survivor, survivor 2018, survivor all star
Ayrıca, "Sürprizlerin olacağı bir Survivor olacak ünlüler takımından bir kişi şimdi hemen gönüllüler takımına geçecek" diyen Ilıcalı Hakan Hatipoğlu'nun All Star'dan Gönüllüler'e geçtiğini açıkladı. Bu kararın ardından ise "Hakan All Star kadrosunda kalırsa belli problemlerin erken başlacağını düşündüğümüz için Gönüllüler takımına aldık. Sayılarda eşitsizlik oldu. İlk konseyde en çok oy hangi kadın yarışmacıya çıkarsa o isim All Star takımına geçecek" sözlerini dile getirdi.

İLK OYUNLAR
survivor, survivor 2018, survivor all star
İlk ödül oyunu heyecanı da başladı. Ilıcalı ödülü, "Kazanan takım iyi adaya kaybeden takım kötü adaya gidecek. İyi olan adada Survivor tarihinde ilk defa yatak, baraka ve pirinç olacak" diyerek yarışmacılara duyurdu.

Ödülün galibi 10-6 ile All Star takımının oldu.

Ilıcalı, "Bu oyun sadece 4 kişi tarafından oynanacak. 2'şer yarışmacı çıkacak. Oyun 5'te bitecek. Bu oyun haftada iki kere oynanacak ve ada oyunu olacak. Bu oyuna 'çok dikkat' diyorum. Bugün ada için değil ama önümüzdeki haftadan itibaren bunun için oynayacaksınız" sözleriyle Survivor 2018'in ikinci oyununu açıkladı.

Bu hafta yumurta ödüllü olarak oynanan ancak diğer haftalar ada ödüllü oynanacak oyunu 5-2 Gönüllüler kazandı.

Kaynak: NTV
Daha fazla göster
yukarı ok