Şubat 2018 TOP200 listesi açıklandı

Listede üç Türk var!

Her ay sonunda Standart, Wild ve Arena modlarında o sezonu en üst sıralamada bitirmiş oyuncuları gösteren TOP200 listeleri Şubat ayı için açıklandı. Birinciliği geçen ay olduğu gibi yine Alman oyuncu Seiko elde etti.  (Standart ve Wild modda TOP200, Arena modunda TOP150)

Bu ayki ikinci puanlı sezonun listesinde, ilk 200'e giren 3 adet Türk oyuncu da var. Sıralamaya göre Standart modda, Fatih "ThunderUP" Akduman 22. sıradan girip çok uzun zaman sonra ilk 25'e giren ilk Türk oyuncu oldu. Laasque 106. sırada bitirirken, Alparsan "Woven" Kılıç da 142. olarak bitirip Şubat ayı listesine giren Türk oyuncular oldu.

Blizzard tarafından, sezonun bitimindeki her ayın yaklaşık ilk on gününde açıklanan bu liste, aynı zamanda da puanlı sezonlarda hem Hearthstone Dünya Şampiyonası'na katılmak için, hem de HGG yani milli takım adaylığı için önemli bir kriter olan standart sıralaması, her ay güncel olarak Sporx Espor tarafında da aylık olarak paylaşılacak.  Tüm sıralamayı görmek için linki tıklayabilirsiniz.

https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21612977/top-hearthstone-players-february-2018

 


Sporx Anasayfasına Dön