Sturridge iddiası! Torpille sağlık raporu mu alındı?

Sakatlanan Daniel Sturridge Sivas deplasmanına götürülmedi ve bir iddia ortaya atıldı; 'Torpille sağlık raporu alındı sonuç böyle oldu.'

Sturridge iddiası! Torpille sağlık raporu mu alındı?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2019 13:59
Getafe maçındaki kötü futbolu nedeniyle eleştirilen İngiliz golcü, dün ağrılarının olduğu söyleyince MR'ı çekildi. Aşil tendonunda ödem tespit edilen Sturridge, Sivasspor maçı kadrosundan çıkarıldı.

Karadeniz Gazete'nin, "Sturridge için şok iddia! Torpille sağlık raporu mu alındı?" başlıklı haberi şu şekilde

Bu şok gelişme Bordo-Mavili kulisleri harekete geçirirken, flaş bir iddia ortaya atıldı. Camiada bomba etkisi yaratan haberlere göre, müzmin sakatlığı olan Sturridge'e torpille sağlık raporu verildi.

Aynı kişiler bu iddialarını, "Sturridge'in sağlık kontrolleri, kulübün anlaşmalı hastanesi varken neden başka bir yerde yapıldı? Oyuncunun sakatlığı biliniyordu ve bile bile lades denildi.Eski başkan Muharrem Usta, Sturridge'in sakatlığı ile ilgili Karadeniz Gazete'ye konuştu:

BİZİM HASTANEYE GELMEDİ NEDEN GELMEDİ BİLMİYORUM

"Bizim hastanemiz Trabzonspor'un resmi sponsoru olan bir kurum. Sturridge'in sağlık kontrollerini bizim hastanemiz yerine başka bir yere yaptırması rastlanılabilir bir durum değil. Ben bu duruma o zaman sosyal medyadan tepki göstermiştim. Etik dışı olduğunu da söylemiştim"

SAĞLIK KURULU BAŞKANI KİBAR YAŞAR GÜVEN:
STURRİDGE'İN ÇEKİLEN MR'INDA ÖDEM TESPİT EDİLDİ

Sivasspor maçı kadrosundan çıkarılan Daniel Sturridge'in sakatlığı ile ilgili Sağlık Kurulu Başkanı Kibar Yaşar Güven açıklama yaptı. Güven şunları söyledi: "Cumartesi sabahı sağ ayak Aşil tendonu ve bileğinde ağrı şikayeti olduğunu belirten Daniel Sturridge'in aynı gün yapılan muayene ve çekilen MR sonucunda Aşil tendonu ve FHL (Flexor Hallucis Longus) tendon kılıfında ödem tespit edilmiştir. Acil olarak tedavisine başlanan futbolcumuz Süper Lig Cemil Usta sezonunun beşinci haftasında oynayacağımız Sivasspor karşılaşmasında riske edilmeyerek kamp kadrosundan çıkartılmıştır."
Tümü
TÜMÜ