Sturridge'den yeni takımında ilginç hareket!

Süper Lig'de kısa süre Trabzonspor forması giydikten sonra Avustralya A-League takımlarından Perth Glory'ye imza atan Daniel Sturridge, 4 saatlik uçuşa alışık olmadığı gerekçesiyle gittiği Western United deplasmanında forma giymedi.

, Fotoğraf; Instagram
Abone Ol
Sturridge'den yeni takımında ilginç hareket!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Kasım 2021 13:05
Kısa süre Trabzonspor forması giyen İngiliz yıldız Daniel Sturridge, yaklaşık 1.5 yıl sonra Avustralya A-League ekiplerinden Perth Glory ile anlaşarak futbola dönmüştü. Sturridge'in yeni takımındaki hareketi de olay oldu.

Perth Glory'nin sahibi Tony Sage, Sturridge'in Western United maçında oynayamayacağını teknik direktör Richard Garcia'ya söylediğini ve uzun uçuşlara alışmakta zorluk çektiğini belirtti.

SEN'e açıklamalarda bulunan Tony Sage, "Sturridge ve teknik direktörümüz, yaptıkları konuşma sonucunda bu maçta katkı sağlayamayacağına karar verdiler. Teknik direktör Richard Garcia, Sturridge'in dört saatlik bir uçuşa hazır olmadığını söyledi. Sadece henüz hazır değil" ifadelerini kullandı.

Sturridge'in uzun bir uçuştan sonra kramp yaşadığı ve bu nedenle kendini iyi hissetmeyerek forma giymediği belirtiliyor.

Tümü
TÜMÜ