Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Stephen A: "Lakers'ın en büyük problemi, Clippers"

NBA analisti Stephen A. Smith için, Los Angeles Lakers'ın karşılaşacağı en büyük sorun LA Clippers.

Haber; Sporx.com
Stephen A. Smith, Lakers'in en büyük sorununun Clippers olduğunu düşünüyor.

NBA analisti Stephen A. Smith için, Los Angeles Lakers'ın karşılaşacağı en büyük sorun LA Clippers.

Smith'in cevabı, Max Kellerman'ın Lakers'ın en büyük sorununun koçluk olduğunu iddia etmesine karşı geldi. Lakers, kısa süre önce Clippers ile imza atan Tyronn Lue'yu cezbedememişti.

Smith'e göre koçluk konunun bir parçası, ancak en büyük tehlike, üst düzey savunucularla dolu Clippers ekibi ve Doc Rivers'ın önderlik ettiği büyük bir koçluk personeli:

"En büyük sorun koçluk değil, en büyük sorun Clippers. Sadece Clippers'ın koçluğu değil aynı zamanda daha eksiksiz bir kadroya ve daha iyi savunuculara sahip olmaları. Kawhi, Paul George ve Patrick Beverley kombinasyonuna baktığınızda, kadronuzda motive edici becerileri yüksek olan, harika bir koçla üç elit savunmacınız var. Sonra da LeBron'a 3 yıl boyunca koçluk yapmış koçu aldılar, bu yüzden bunu da göz önünde bulundurmalısınız."