(İY : 1-0)
MS
yenile
21 Eylül 2019 Cumartesi 18:00
1. Lig
Stadion MOSiR
Daniel Kruczynski
Stal Mielec
1
GKS Belchatów
0

Stal Mielec
Genel
İç saha
Dış saha

28.11.20
EKS
icon
Jagiellonia Bialystok

21.11.20
EKS
icon
Zaglebie Lubin [D]

07.11.20
EKS
icon
Warta Poznan

25.10.20
EKS
icon
Raków Czestochowa [D]

18.10.20
EKS
icon
Wisla Kraków

03.10.20
EKS
icon
Podb. Bielsko-Biala [D]

28.09.20
EKS
icon
Piast Gliwice

19.09.20
EKS
icon
Lechia Gdansk [D]

12.09.20
EKS
icon
Cracovia Kraków [D]

28.08.20
EKS
icon
Górnik Zabrze

28.11.20
EKS
icon
Jagiellonia Bialystok

07.11.20
EKS
icon
Warta Poznan

18.10.20
EKS
icon
Wisla Kraków

28.09.20
EKS
icon
Piast Gliwice

28.08.20
EKS
icon
Górnik Zabrze

25.07.20
IL
icon
Chojniczanka Chojnice

14.07.20
IL
icon
Chrobry Glogów

04.07.20
IL
icon
Odra Opole

27.06.20
IL
icon
Radomiak Radom

18.06.20
IL
icon
Olsztyn

21.11.20
EKS
icon
Zaglebie Lubin [D]

25.10.20
EKS
icon
Raków Czestochowa [D]

03.10.20
EKS
icon
Podb. Bielsko-Biala [D]

19.09.20
EKS
icon
Lechia Gdansk [D]

12.09.20
EKS
icon
Cracovia Kraków [D]

23.08.20
EKS
icon
Wisla Plock [D]

15.08.20
CUP
icon
Karpaty Krosno [D]

08.08.20
CLF
icon
Lódzki KS [D]

05.08.20
CLF
icon
Wisla Kraków [D]

17.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

GKS Belchatów
Genel
İç saha
Dış saha

28.11.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

21.11.20
IL
icon
Korona Kielce

13.11.20
IL
icon
Arka Gdynia [D]

10.11.20
IL
icon
Widzew Lódz [D]

07.11.20
IL
icon
Resovia Rzeszów

18.10.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

10.10.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

04.10.20
IL
icon
Olsztyn [D]

30.09.20
IL
icon
Lódzki KS

25.09.20
IL
icon
Odra Opole [D]

21.11.20
IL
icon
Korona Kielce

07.11.20
IL
icon
Resovia Rzeszów

10.10.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

30.09.20
IL
icon
Lódzki KS

19.09.20
IL
icon
Tychy 71

05.09.20
IL
icon
Miedz Legnica

22.08.20
CLF
icon
Kalisz

14.08.20
CUP
icon
Legia Varşova

19.07.20
IL
icon
Puszcza Niepolomice

12.07.20
IL
icon
Nieciecza

28.11.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

13.11.20
IL
icon
Arka Gdynia [D]

10.11.20
IL
icon
Widzew Lódz [D]

18.10.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

04.10.20
IL
icon
Olsztyn [D]

25.09.20
IL
icon
Odra Opole [D]

12.09.20
IL
icon
Nieciecza [D]

29.08.20
IL
icon
Bogdanka Leczna [D]

25.07.20
IL
icon
Tychy 71 [D]

16.07.20
IL
icon
Miedz Legnica [D]




TÜMÜ