Staale Solbakken: "Omar çok iyi! Geri dönecek"

Norveç Milli Takımı'nın yeni teknik patronu Staale Solbakken, gözlerinde büyük hasar oluşan Galatasaray'ın sağ beki Omar Elabdellaoui'yi ilerde sahalara dönebileceğini söyledi

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Staale Solbakken: 'Omar çok iyi! Geri dönecek'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2021 09:42
Norveç Milli Takımı'nın yeni teknik patronu Staale Solbakken, yılbaşı günü elinde havai fişek patlayarak yüzünde ikinci derecede yanık ve gözlerinde büyük hasar oluşan Galatasaray'ın sağ beki Omar Elabdellaoui'yi ilerde sahalara dönebileceğini söyledi.

Oyuncuyla telefonla görüştüğünü TV2'ye anlatan Solbakken, "Kendisi çok iyi ilerleme kaydediyor ve ilerde tekrar sahalarda görmenin mümkün olacağını söyleyebilirim. Bunu zaman gösterecek" dedi.

"DUALARINIZLA İYİ OLACAĞIM"

Yılbaşı akşamı talihsiz bir kaza geçiren ve havai fişeğin yüzünde patlamasının ardından hastanede tedavi altına alınan Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yaşadığı olayla ilgili açıklama yapan 29 yaşındaki futbolcu "Bildiğiniz gibi yılbaşı gecesi talihsiz bir kaza geçirdim. Sadece çocuklarım ve eşimle hoş vakit geçirmek istemiştim. Sizleri endişelendirdiğimi biliyorum. Bazen Tanrı bizi test eder. Dualarınız sayesinde bu sınavı geçeceğime inanıyorum." dedi. Tümü
TÜMÜ