Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek. Haftanın maç programı şöyle:
Spor Toto Süper Lig
9 Aralık Cuma:
20.00 Trabzonspor-Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)
10 Aralık Cumartesi:
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Arena)
19.00 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)
11 Aralık Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor-Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Atiker Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
12 Aralık Pazartesi:
20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
- TFF 1. Lig
9 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)
10 Aralık Cumartesi:
13.00 Sivasspor-Göztepe (Sivas 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)
11 Aralık Pazar:
13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)
13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)
18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)
12 Aralık Pazartesi:
18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)
Spor Toto Süper Lig
9 Aralık Cuma:
20.00 Trabzonspor-Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)
10 Aralık Cumartesi:
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Arena)
19.00 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)
11 Aralık Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor-Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Atiker Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
12 Aralık Pazartesi:
20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
- TFF 1. Lig
9 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)
10 Aralık Cumartesi:
13.00 Sivasspor-Göztepe (Sivas 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)
11 Aralık Pazar:
13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)
13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)
18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)
12 Aralık Pazartesi:
18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU