X

Spor Toto 1. Lig'de 7. hafta sona erdi, zirve el değiştirdi

Spor Toto 1. Lig'de 7. haftanın sona ermesiyle birlikte Ankara Keçiörengücü averajla liderliğe oturdu.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Spor Toto 1. Lig'de 7. hafta sona erdi, zirve el değiştirdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Ekim 2022 23:09
Spor Toto 1. Lig'in 7. haftası, oynanan tek karşılaşmayla tamamlandı.

Haftanın son maçında Erzurumspor FK, sahasında Altaş Denizlispor'u 1-0 yendi.

Ligde 7. hafta maçlarının ardından 14 puana ulaşan Ankara Keçiörengücü averajla liderliğe yükseldi. Aynı puana sahip Eyüpspor ise ikinci sırada yer aldı.

Sonuçlar

Spor Toto 1. Lig'de 7. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Pendikspor-Göztepe: 3-0

Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor: 3-1

Altay-Eyüpspor: 0-0

Çaykur Rizespor-Bodrumspor: 2-0

Manisa FK-Adanaspor: 3-2

Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor: 0-0

Boluspor-Tuzlaspor: 0-0

Altınordu-Ankara Ankara Keçiörengücü: 1-4

Erzurumspor FK-Altaş Denizlispor: 1-0

Puan durumu

Spor Toto 1. Lig'de 7. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIM O G B M A Y AV P
1.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 7 4 2 1 16 11 5 14
2.EYÜPSPOR 7 4 2 1 10 7 3 14
3.SAKARYASPOR 7 4 0 3 12 8 4 12
4.PENDİKSPOR 7 3 3 1 8 4 4 12
5.BODRUMSPOR 7 3 2 2 13 10 3 11
6.MANİSA FK 6 3 2 1 10 8 2 11
7.BOLUSPOR 6 3 2 1 5 3 2 11
8.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 6 3 2 1 8 7 1 11
9.YILPORT SAMSUNSPOR 7 2 4 1 9 7 2 10
10.ÇAYKUR RİZESPOR 6 2 3 1 8 4 4 9
11.TUZLASPOR 7 2 3 2 8 8 0 9
12.GÖZTEPE 7 2 2 3 4 7 -3 8
13.ADANASPOR 7 1 4 2 10 10 0 7
14.GENÇLERBİRLİĞİ 6 1 3 2 9 10 -1 6
15.ERZURUMSPOR FK 6 1 3 2 7 10 -3 6
16.ALTAY 7 1 3 3 4 7 -3 6
17.ALTINORDU 6 0 3 3 6 12 -6 3
18.YENİ MALATYASPOR 7 0 3 4 7 16 -9 3
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR 7 0 2 5 5 10 -5 2
8. hafta

Spor Toto 1. Lig'de 8. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

7 Ekim Cuma:

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)

8 Ekim Cumartesi:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

9 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Yeni Malatyaspor-Erzurumspor FK (Yeni Malatya)

19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ