(İY : 2-0)
MS
yenile
09 Ağustos 2021 Pazartesi 19:00
Süper Lig
CITY ARENA - Stadión Antona Malatinského
Michal Smolak
Spartak Trnava
4
Tatran Liptovsky Mikulás
0

Spartak Trnava - Tatran Liptovsky Mikulás arasındaki maçlar - Maç özeti, son dakika gelişmeleri

Spartak Trnava
Genel
İç saha
Dış saha

05.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

28.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

29.10.21
SUL
icon
Senica

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

26.09.21
SUL
icon
DAC [D]

17.09.21
SUL
icon
Sered

11.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

29.10.21
SUL
icon
Senica

17.09.21
SUL
icon
Sered

29.08.21
SUL
icon
Zilina

15.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

09.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

25.07.21
SUL
icon
Pohronie

19.06.21
CLF
icon
Petrzalka

16.05.21
SUL
icon
Zilina

02.05.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

05.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

26.09.21
SUL
icon
DAC [D]

11.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

21.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

01.08.21
SUL
icon
Senica [D]

26.06.21
CLF
icon
Viktoria Plzen [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]




TÜMÜ