Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-0)
MS
Tarih:
25 Eylül 2021 Cumartesi 19:00
Lig:
Premier Lig
Stat:
Otkrytie Arena
Hakem:
Artem Lyubimov
S. Moskova
2
FC Ufa
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-0 | S. Moskova - FC Ufa canlı skor burada - Maç Özeti
S. Moskova
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
RCU
FC Orenburg
3-1
10.03.24
PRL
Fakel Voronej FK
0-2
02.03.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
0-0
21.02.24
FC Astana
4-0
20.02.24
Abdish-Ata
4-0
14.02.24
Kairat Almaty
6-0
09.02.24
Shabab Al-Ahli [D]
0-5
07.02.24
FC Rostov
0-3
02.02.24
Torpedo Moscow
3-2
09.12.23
PRL
Samara
3-0
14.03.24
RCU
FC Orenburg
3-1
10.03.24
PRL
Fakel Voronej FK
0-2
21.02.24
FC Astana
4-0
20.02.24
Abdish-Ata
4-0
14.02.24
Kairat Almaty
6-0
07.02.24
FC Rostov
0-3
02.02.24
Torpedo Moscow
3-2
09.12.23
PRL
Samara
3-0
12.11.23
PRL
FC Rostov
2-1
01.11.23
RCU
FC Krasnodar
2-3
02.03.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
0-0
09.02.24
Shabab Al-Ahli [D]
0-5
03.12.23
PRL
FK Akhmat [D]
2-1
29.11.23
RCU
FC Orenburg [D]
1-0
25.11.23
PRL
Baltika [D]
0-2
05.11.23
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
1-1
28.10.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
2-0
04.10.23
RCU
Dinamo Moscow [D]
3-0
01.10.23
PRL
Samara [D]
4-0
19.09.23
RCU
Nizhny Novgorod [D]
0-3
FC Ufa
Genel
İç saha
Dış saha
18.10.23
RCU
Khimki [D]
1-0
03.06.23
NL2
PFC Kuban
1-2
27.05.23
NL2
Neftekhimik [D]
2-0
20.05.23
NL2
KamAZ
1-0
13.05.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
2-2
07.05.23
NL2
Rodina [D]
2-1
22.04.23
NL2
Baltika [D]
3-2
15.04.23
NL2
Akron Togliatti
0-0
09.04.23
NL2
FC Krasnodar II [D]
1-0
02.04.23
NL2
SKA-Khabarovsk
3-0
03.06.23
NL2
PFC Kuban
1-2
20.05.23
NL2
KamAZ
1-0
13.05.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
2-2
15.04.23
NL2
Akron Togliatti
0-0
02.04.23
NL2
SKA-Khabarovsk
3-0
19.03.23
NL2
Yaroslavl
1-2
05.03.23
NL2
Veles Moscow
4-1
26.02.23
RCU
FK Akhmat
1-2
20.11.22
NL2
Kazan
1-2
15.11.22
RCU
Dynamo Makhachkala
6-5
18.10.23
RCU
Khimki [D]
1-0
27.05.23
NL2
Neftekhimik [D]
2-0
07.05.23
NL2
Rodina [D]
2-1
22.04.23
NL2
Baltika [D]
3-2
09.04.23
NL2
FC Krasnodar II [D]
1-0
26.03.23
NL2
Arsenal Tula [D]
2-1
12.03.23
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-0
05.02.23
Kazan [D]
2-0
27.11.22
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
2-1
12.11.22
NL2
Volga Ulyanovsk [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.