(İY : 1-1)
MS
yenile
08 Ağustos 2020 Cumartesi 15:00
FNL
Futbol'naya Akademiya Spartak im. F. Cherenkova
Pavel Shadykhanov
Spartak Moskova II
1
Torpedo Moskova
1

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

29.11.20
FNL
icon
Irtysh

25.11.20
FNL
icon
Akron [D]

21.11.20
FNL
icon
Tom Tomsk

15.11.20
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

11.11.20
FNL
icon
Shinnik [D]

07.11.20
FNL
icon
Nizhny Novgorod

01.11.20
FNL
icon
Fakel [D]

28.10.20
FNL
icon
Yenisey

24.10.20
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

17.10.20
FNL
icon
Gazovik Orenburg

29.11.20
FNL
icon
Irtysh

21.11.20
FNL
icon
Tom Tomsk

07.11.20
FNL
icon
Nizhny Novgorod

28.10.20
FNL
icon
Yenisey

17.10.20
FNL
icon
Gazovik Orenburg

09.10.20
FNL
icon
Chayka

27.09.20
FNL
icon
SKA-Energiya

19.09.20
FNL
icon
Veles

09.09.20
FNL
icon
Baltika

27.08.20
FNL
icon
Krasnodar II

25.11.20
FNL
icon
Akron [D]

15.11.20
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

11.11.20
FNL
icon
Shinnik [D]

01.11.20
FNL
icon
Fakel [D]

24.10.20
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

13.10.20
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

04.10.20
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

23.09.20
FNL
icon
Alaniya II [D]

13.09.20
FNL
icon
Neftekhimik [D]

22.08.20
FNL
icon
Irtysh [D]

Torpedo Moskova
Genel
İç saha
Dış saha

29.11.20
FNL
icon
Baltika [D]

25.11.20
FNL
icon
Krasnodar II

21.11.20
FNL
icon
Akron [D]

15.11.20
FNL
icon
Spartak Moskova II

11.11.20
FNL
icon
Fakel

07.11.20
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

01.11.20
FNL
icon
Krylya Sovetov

28.10.20
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

24.10.20
FNL
icon
Alaniya II

17.10.20
FNL
icon
Neftekhimik

25.11.20
FNL
icon
Krasnodar II

15.11.20
FNL
icon
Spartak Moskova II

11.11.20
FNL
icon
Fakel

01.11.20
FNL
icon
Krylya Sovetov

24.10.20
FNL
icon
Alaniya II

17.10.20
FNL
icon
Neftekhimik

13.10.20
FNL
icon
Dinamo Bryansk

04.10.20
FNL
icon
Tom Tomsk

23.09.20
FNL
icon
Nizhny Novgorod

13.09.20
FNL
icon
Gazovik Orenburg

29.11.20
FNL
icon
Baltika [D]

21.11.20
FNL
icon
Akron [D]

07.11.20
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

28.10.20
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

09.10.20
FNL
icon
Irtysh [D]

27.09.20
FNL
icon
Chertanovo [D]

09.09.20
FNL
icon
Chayka [D]

05.09.20
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

30.08.20
FNL
icon
Veles [D]

16.08.20
FNL
icon
Krasnodar II [D]




TÜMÜ