(SON DAKİKA) TRT Masumlar Aparmanı izle Salı 23. bölüm HD

İzleyiciler 23 Şubat tarihinde TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı 23. bölüm tek parça full yayınlanıyor. Yeni bölüm Masumlar Apartmanı ekranlarında 23. bölüm izle vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Yayınlan son bölüm Masumlar Apartmanı 23. bölüm olarak geçiyor ve TRT 1 ekranlarında yer alıyor. TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı som bölüm bu akşam ekranlara geliyor 23 Şubat 2021 Salı canlı izle full yeni son bölüm 23. bölüm akşamında. Dizinin konusu Masumlar Apartmanı son bölüm öncesinde okumakta yarar vardır. Full tek parça izle Masumlar Apartmanı TRT 1 HD yayını ile 23. bölüm ekranlara 23 Şubat Salı günü geliyor. Bu yeni bölümde vatandaşlar yeni bölüm Masumlar Apartmanı neler olacak merak ediyor.

23 Şubat 2021 14:11
(SON DAKİKA) TRT Masumlar Aparmanı izle Salı 23. bölüm HD
Senaryosuyla dikkat çeken ve beğeni kazanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü yine nefesleri kesecek. TRT ekranlarında Masumlar Apartmanı 23 Şubat Salı günü canlı yayın ile ekranlara gelecek. En çok sevilen dizilerin başında gelen Masumlar Apartmanı 23. bölüm 23 Şubat Salı günü yayınlanıyor. 23 Şubat Salı günü Masumlar Apartmanı yeni bölüm, Masumlar Apartmanı son bölüm, Masumlar Apartmanı 23. bölüm, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı tek parça kesintisiz imkanları yer alıyor. Masumlar Apartmanı Salı günleri seyircisi ile buluşuyor ve 23. bölümde yine heyecanlı anlar yaşanıyor.

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM ÖZETİ

Han, Esra'ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra'nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci'ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.
 
Naci ise Safiye'ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.
 
Hikmet'in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat'ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze'nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra'nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

Masumlar Apartmanı TRT 1'de 23 Şubat 2021 tarihinde Salı günü saat 20:00'de yayınlanacak.

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM İZLE TRT 1 İÇİN TIKLAYIN


MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM İZLE TEK PARÇAMASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Safiye, dünya için küçük, kendi için büyük olan o ilk adımı atmıştır artık. Ev halkı Safiye'nin değişimiyle yıllardır belki de ilk kez umutlanır. Yukarıda ise hiç umulmadık biri, günlüğe bakar ve Naci'nin hastalığını öğrenir. Ege ise Neriman'la arasını düzeltme çabası içindedir ancak Neriman karşılık vermez. Ancak ikisinin arasındaki durumu fark eden biri, Ege ve Neriman'ı bir araya getirmek için bir hamle yapar. İnci, Han'dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamaz ve itiraf eder. Bunu öğrenen Han, öfkesini dizginleyemez. Safiye ise sözleştikleri saatte, apartmanın girişinde heyecanla Naci'nin gelişini bekler.

SON BÖLÜM MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE

Senaryosunu Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR? GERÇEK HİKAYE MASUMLAR APARTMANI

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?
MASUMLAR APARTMANI KİTABI MADALYONUN İÇİ

2004 yılında basılan Madalyonun İçi kitabı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan hikayelerin esin kaynağıdır. Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'dur. Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben, Safiye, Han karakterleri de dahil olmak üzere bir tüm eser Madalyonun İçi kitabından alıntılanmıştır.MADALYONUN İÇİ YAZARI DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

1947 yılında Ankara'da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış; Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapmıştır. 1973 yılında evlenmiş, sonrasında TRT'den ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü'ne asistan olarak girdi. 1977'de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1982 yılında üniversitede doçent olmak üzereyken, tercihini hocalıktan değil, doktorluktan yana yaparak üniversiteden ayrıldı. Bunun akabinde, Ankara'da 23 yıl boyunca serbest hekimlik yapan Budayıcıoğlu, hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı "Madalyonun İçi" isimli kitabını çıkardı.

2005 yılında en büyük hayallerinden birini gerçekleştiren Budayıcıoğlu, hastaların sosyal güvencelerini doğrultusunda, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açarak Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.Türkiye'nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olması özelliğini taşıyan merkez; ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği düzeyde olduğu için de önemli bir yer edindi.2008 yılında "Günahın Üç Rengi", "Hayata Dön" ve "Kral Kaybederse" isimli eserlerini yayınladı.

2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı.

Mesleki deneyimleri sonucunda yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı ve Camdaki Kız romanından uyarlanan, gerçek bir hayat hikayesinin ele alındığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Kırmızı Oda dizisi ve Masumlar Apartmanı dizisine de ilham kaynağı olacak! Tecrübelerini toplum ile paylaşarak çok boyutlu işlere imza atmaya devam eden Gülseren Budayıcıoğlu hekim kimliğinin yanı sıra, projeleri ile de takdir edilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM TEK PARÇA YOUTUBE FULL İZLEMASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM 23. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?


İzle Masumlar Apartmanı 23. bölüm tek parça olarak Salı akşamı saat 20:00'de ekranlarda yerini alıyor. Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı 23 Şubat Salı günü TRT 1 ekranlarında seyirciyle yeniden buluşuyor.Masumlar Apartmanı 23. bölüm TRT 1 canlı izle, Masumlar Apartmanı izle, Masumlar Apartmanı TRT 1 tek parça, Masumlar Apartmanı yayın yeni bölüm, Canlı Masumlar Apartmanı son bölüm seçeneği ile detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

İlgi gören TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölüm full izle son bölüm kesintisiz HD TRT 1 kanalında 23. bölüm yayınlanacak.

Daha fazla göster
yukarı ok