(SON DAKİKA HABERİ) - Twitter ne oldu? Twitter çöktü mü? Twitter bozuldu mu?

Sosyal medya platformu twitter kullacılar tarafından açılamayınca merak konusu oldu. Twitter kullanıcıları uygulamayı açtıklarında hata koduyla karşı karşıuya kaldılar. Twitter girişi yapamayan kullanıcılar hata kodlarını çoktan incelemeye başlamış durumda. Twitter neden açılmıyor? Twitter açılmıyor? Twitter neden çöktü? Twitter çöktü mü? Twitter'a ne oldu sorularının yanıtı haberimizde...

(SON DAKİKA HABERİ) - Twitter ne oldu? Twitter çöktü mü? Twitter bozuldu mu?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ekim 2020 00:59
Twitter sayfası yenilenmiyor diyenlerin sayısı çoğunlukta, herkes nedenini araştırıyor. Sosyal medya platformu twitter üzerinde sayfanın yenilenmemesi, yeni twit atılamaması gibi sorunlar yaşanmaktaydı. Kullanıcılar "Bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok. Tekrar deneyelim." yazısını ekranda gördü ve nedenini birbirine sorgulamaya başladı.
Twitter üzerinde yaşanan bu sorun milyonlarca kullanıcıyı bir anda şoke etti. Twitter tarafından sorunla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

TWITTER ÇÖKTÜ MÜ?

Twitter hesabı olanlar sosyal medya platformuna giriş yaptıklarında sorunla karşı karşıya kaldı. Sayfa akışı timeline yenilenmedği gibi yeni paylaşım yapılmasının da mümkün olmadığı görüldü.TWITTER NE OLDU?

Twitter hesaplarının normalde yaptığı işlevini görmediği gece saat 00:30 sıralarında anlaşıldı. Resmi olarak henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmadığı için de tüm kullanıcılar meraklı bekleyişe geçti.Tümü
TÜMÜ