Son bölüm Doğduğun Ev Kaderindir canlı yayın izle TV8 (24 Temmuz Cumartesi)

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde canlı yayın son bölüm olarak TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Her zaman olduğu gibi yine Çarşamba günü yayınlanacak bölüm bu hafta 16 Aralık gününe denk geldi ve izleyiciler yeni bölümü merakla bekliyor. Peki bugün Doğduğun Ev Kaderindir saat kaçta hangi kanalda ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir canlı yayın, Doğduğun Ev Kaderindir canlı yayın izle son bölüm detaylarını haberimizde okuyabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 05:44
Son bölüm Doğduğun Ev Kaderindir canlı yayın izle TV8 (24 Temmuz Cumartesi)
TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yeni bölüm heyecanı son bölüm olarak canlı yayın izlenebilir. Canlı yayın TV8'de son bölüm yayınlanacak ve merak edenler saatini beklemeye çoktan koyulmuş durumda. Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir Çarşamba günü ekranlara gelecek ancak saat kaçta? Çarşamba saat kaçta ne zaman hangi kanalda? Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili bilinmesi gerekenler haberimizde. Doğduğun Ev Kaderindir Star TV'de saat 20:00'de her haftanın Çarşamba günleri canlı yayın izle ekranlara gelecek.
DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 24. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep'in kararlı tutumuyla bir kez daha karşı karşıya kalan Mehdi bu kadarının haksızlık olduğunu düşünmeye başlar. Artık kendisinin de farklı bir yol izlemesinin zamanı geldiğini düşünür. Önüne konulan boşanma dilekçesiyle daha da hırslanır ve kritik bir karara imza atar.

CANLI İZLE DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR TIKLAYIN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 23. BÖLÜMDE NE OLDU?

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Mehdi, öfkeden Zeynep'in arabasını parçaladı. Daha sonra ablasının vurulduğu haberini alan Mehdi yıkılır. Yoğun bakımdaki ablasıyla konuşan Mehdi, hüngür hüngür ağlar. Müjgan, Mehdi'nin kollarında can verir. Ablasının ölümüyle gözü dönen Mehdi, Burhan'ın üvey oğlunu boğazlar. Zeynep, Mehdi'yi sakinleştirmeye çalışır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM FRAGMAN TANITIM

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 23. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE FULL

Daha fazla göster
yukarı ok