Soldado: "Granada'yı 'aile' olduğu için seçtim"

Fenerbahçe ile olan sözleşmesini karşılıklı anlaşmayla fesh eden Roberto Soldado, Granada'yı neden seçtiğini anlattı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Soldado: 'Granada'yı 'aile' olduğu için seçtim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Temmuz 2019 15:59
Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Granada'ya transfer olan Roberto Soldado, El Desmarque'a açıklamalarda bulundu.

İspanyol yıldız, "Benim için Granada'da bulunmak bir onurdur. İspanya'y geri dönmek ve La Liga'da yeniden oynamak istedim. Granada için elimden gelenin en iyisini vermek ve maçlar kazanmamıza yardım etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

"BAŞKA TEKLİFLER DE VARDI AMA..."

23 yaşındaki oyuncu, Granada'nın halihazırda 'aile gibi' bir takım olduğunu belirterek, "Bence çok güzel ve heyecan verici bir sezon olacak. Granada için hepimiz elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bana başka kulüplerden de teklif geldi ancak Granada'nın geçen sezon nasıl büyük bir aile gibi olduğunu gördükten sonra seçimimi rahatlıkla yaptım." dedi.

"BU TAKIMDA 'YILDIZ' YOK!"

Granada'nın 'yıldızsız' bir takım olduğunu vurgulayan 34 yaşındaki tecrübeli forvet, "Bu takımda hiç kimse, bir diğerinden üstün değil. Herkes alçakgönüllülükle ve egosuz bir şekilde bu takım için mücadele ediyor. Bence bir takım, performansını en iyi bu şekilde verir." diyerek sözlerini sürdürdü.

"TUTKUMUZU TARAFTARA AKTARMALIYIZ"

Soldado, gelecek sezon için hedeflerinin taraftarlarla birlik olmak olarak belirlerken, "Biz kendi hırsımızı ve tutkumuzu taraftarlarımıza aktarmalıyız. Eğer taraftarlar, oyuncularda tutku ve hırs görürse daha çok inanıyor ve yanlarında duruyor. Böylece, Granda adına bir şeyler başarmak çok daha kolay hale gelecektir." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ