Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Snoop: "Kawhi'a San Antonio'da saygısızlık yapıldı"

Efsane rapçi Snoop Dogg, UNDISPUTED isimli programda Toronto Raptors süperstarı Kawhi Leonard San Antonio Spurs'teyken, kendisine "soyunma odasında saygısızlık edildiğini" söyledi.

Efsane rapçi Snoop Dogg, UNDISPUTED isimli programda Toronto Raptors süperstarı Kawhi Leonard San Antonio Spurs'teyken, kendisine "soyunma odasında saygısızlık edildiğini" söyledi.

Geçtiğimiz sene Spurs ile sakatlığı nedeniyle yalnızca 9 maça çıkabilen Kawhi için, "iyileşme sürecini bilerek uzattı" temalı iddialar ortaya atılmıştı ve Spurs taraftarları, genel olarak Kawhi'ın takımlarını "yüzüstü bıraktığını" söylemişlerdi.

Programdaki yorumculardan Spurs'lü Skip Bayless da bu iddiayı dile getirince, programın konuğu Snoop şu ifadeleri kullandı:

"Bunun bir yüzüstü bırakma olduğunu değil, soyunma odasında kendisine yapılan saygısızlık olduğunu düşünüyorum. O organizasyon için yaptıklarına rağmen. O adam size bir şampiyonluk kazandırdı. LeBron James'i kitlemiş bir adam. Bunları yaptıktan sonra sakatlandığı sırada, söylenmemesi gereken şeyleri işitti. Ve onun bir çocuk olduğunu hatırlayın. Henüz gelişimini tam tamamlamadı, 30 yaşında falan değil. Daha bir çocuk. Bunları çocuk yaşta duyunca, yanlış algılayabiliyorsunuz ve bazen bu durumu affetmeyip unutmayabiliyorsunuz. Eğer bir takımsak ve bir aradaysak, hakkımda konuşma, benimle konuş. Bir şampiyonluk daha kazanmanızın sebebi ben olacağım, benimle böyle konuşmayın. Böyle konuşacaksanız ben gidiyorum ve beni bir daha da geri alamazsınız.

İşte bu yüzden San Antonio evine döndü ve bilin bakalım Kawhi ne yapıyor? Hala oynuyor. Hem de daha az yardımla. Bu da onlara bunu kanıtlıyor. Ben San Antonio'lu olsaydım bir kez daha kazanabileceğimizi görürdüm."