Sneijder için şaşırtan iddia! ''Başka takım için...''

Sağlık kontrolünden geçen Wesley Sneijder için Galatasaray yöneticilerinden sürpriz bir yorum geldi.

Haber; Milliyet
Abone Ol
Sneijder için şaşırtan iddia! ''Başka takım için...''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Temmuz 2017 08:11
Wesley Sneijder için yönetimden ilginç yorum! Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder dün sabah sağlık kontrolünden geçti. Sarı-kırmızılı takımdaki geleceği bir süre tartışma konusu olan ve Slovakya kampının kadrosunda da yer almayan Hollandalı futbolcu, Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde çeşitli testlere tabi tutuldu.

Sneijder, hastane çıkışında basın mensuplarının gündemle ilgili soruları üzerine, "Test çok iyiydi" demekle yetindi. Hollandalı futbolcunun sağlık kontrolünden geçmesi sarı-kırmızılı yönetimi de şaşırttı. Sarı-kırmızılı yetkililer Sneijder'i iyi niyetli davranmamakla suçladılar. Yöneticiler gelişmelere esprili bir şekilde de yaklaşarak, "Sneijder kulübün isteğiyle kontrolden geçmedi. Sağlık kontrolünden herhalde başka bir takım için geçti" ifadesini kullandılar.

Yönetim, Sneijder konusunu birkaç gün içinde çözüme kavuşturmak istiyor. Hollandalı oyuncu ile bugün veya yarın bir kez daha bir araya gelineceği öğrenildi.

İdmana çıktı

Sneijder, sosyal medya hesabından Hakan Balta, De Jong ve kadro dışı bırakılan Cavanda'yla dün çıktığı antrenmanın fotoğrafını paylaşırken "Bu sabah sağlık testleri gayet iyi geçti. Yeniden sahada olmak güzel bir duygu" ifadelerini de kulladı.

Tümü
TÜMÜ