Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Smart: "Kyrie'nin adını duymaktan bıktım"

Boston Celtics guardı Marcus Smart, eski takım arkadaşı Kyrie Irving'e karşı hiçbir dargınlığı olmadığını ve Irving ile Boston hikayelerinden bıktığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Boston Celtics guardı Marcus Smart, eski takım arkadaşı Kyrie Irving'e karşı hiçbir dargınlığı olmadığını ve Irving ile Boston hikayelerinden bıktığını söyledi.

İki arkadaş, Brooklyn Nets'in Celtics'e karşı dün geceki maçı 112-107 kazanmasının ardından kucaklaştılar.

Smart, şu şekilde konuştu:

"Demek istediğim, dargınlık falan yok. Televizyona çıkmak için Kyrie'ye sarılmadım. Ne yaparsa yapmış olsun kardeşimdir."

Smart, Irving hakkında konuşmaya devam etmenin, takım arkadaşlarına saygısız olduğunu ekledi:

"Açıkçası, samimi söylüyorum, Kyrie'nin adını duymaktan bıktım. Kyrie artık Boston Celtics ile birlikte değil ve bu takımda Kyrie'nin adını duymak, herkesin yüzüne bir tokat gibi. Çünkü her biri zamanında çalışarak bu noktaya geldi ve buna devam etmeli."

Kemba Walker da, Smart'ın ifadelerini destekledi:

"Yani, gerçekten konuşacak bir şey yok. Onunla taraftarlar arasında bir şeyler olduğunu biliyorum. Umarım biter. Bir noktada artık bunu geride bırakmak zorundayız. O burada, Brooklyn'de, ben de şimdi Boston'dayım."