Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Smart için takımlardan "sign-and-trade" teklifleri

Boston Celtics'in, Marcus Smart için Memphis Grizzlies ve Brooklyn Nets'ten "imza-ve-takas*" teklifleri aldığı söylendi.

Boston Celtics'in, Marcus Smart için Memphis Grizzlies ve Brooklyn Nets'ten "imza-ve-takas*" teklifleri aldığı söylendi.

Smart, Nets'le önceden görüşmüştü.

Celtics, Smart ile hiç iletişime girmemişti. Smart'a yakın biri, kendisinin "tepkisiz" olduğunu, çünkü "ön ofisin kendisine gösterdiği saygının azlığından ötürü hakarete uğramış gibi hissettiğini" söylemişti.

Takımların maaş boşluğunun şu sıralar azalmaya başladığı dönemde Smart, serbest oyuncu pazarında daha limitli durumda ve Celtics'in de makul sayılabilecek herhangi bir kontrat teklifini karşılaması bekleniyor.

(*imza-ve-takas: serbest olan bir oyuncunun kendi takımıyla anlaşma imzalayıp akabinde başka takıma takas olması.)

7/24 NBA TÜRKİYE