Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Smart için takımlardan "sign-and-trade" teklifleri

Boston Celtics'in, Marcus Smart için Memphis Grizzlies ve Brooklyn Nets'ten "imza-ve-takas*" teklifleri aldığı söylendi.

Boston Celtics'in, Marcus Smart için Memphis Grizzlies ve Brooklyn Nets'ten "imza-ve-takas*" teklifleri aldığı söylendi.

Smart, Nets'le önceden görüşmüştü.

Celtics, Smart ile hiç iletişime girmemişti. Smart'a yakın biri, kendisinin "tepkisiz" olduğunu, çünkü "ön ofisin kendisine gösterdiği saygının azlığından ötürü hakarete uğramış gibi hissettiğini" söylemişti.

Takımların maaş boşluğunun şu sıralar azalmaya başladığı dönemde Smart, serbest oyuncu pazarında daha limitli durumda ve Celtics'in de makul sayılabilecek herhangi bir kontrat teklifini karşılaması bekleniyor.

(*imza-ve-takas: serbest olan bir oyuncunun kendi takımıyla anlaşma imzalayıp akabinde başka takıma takas olması.)

7/24 NBA TÜRKİYE